• Kategorie
  • Szukaj
  • Własny pasek

Pasek tak jak buty, krawat czy nawet koszula jest bardzo ważnym elementem ubioru, dlatego nie może zabraknąć go zarówno w garderobie damskiej, jak i męskiej. Pełni on dwie  ważne funkcje. Pierwszą z nich jest funkcja praktyczna, która ma za zadanie podtrzymywanie spodni lub spódnicy na odpowiedniej wysokości, natomiast drugą funkcją jest aspekt dekoracyjny. Ważne jest, aby dopasować go do pozostałych elementów stroju tak, aby stylizacja tworzyła jedną spójną całość.


Nasz sklep internetowy polskagalanteria.pl daje możliwość stworzenia własnego modelu paska, który będzie odpowiadał wyłącznie Twoim potrzebom! W naszym sklepie znajdziesz paski skórzane ze skóry bydlęcej, która charakteryzuje się wyjątkową trwałością, ponadto jest bardzo miękka i miła w trakcie użytkowania. Dostępne są one w szerokiej palecie kolorów, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Szczególnym uznaniem wśród naszych klientów cieszą się paski eleganckie, do których doskonale sprawdzą się kolory w odcieniach czerni, brązu lub granatu. W połączeniu z klamrami z ponadczasowymi motywami tworzą bardzo elegancką całość. Stwórz swój oryginalny wzór paska, który będzie idealnym uzupełnieniem Twojej stylizacji, a my gwarantujemy, że będzie on służył Ci przez długie lata! Podczas tworzenia własnego paska ważne jest, aby prawidłowo określić jego długość, kolor oraz rodzaj klamry.

 

Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałą ofertą naszego sklepu, w której oprócz pasków znajdziesz modne torebki, portfele i inne akcesoria galanterii skórzanej. Zapraszamy do zakupów!