• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria do pasków

Pasek to nieodzowny element w każdej garderobie. Pomimo swoich małych rozmiarów jest często uzupełnieniem zarówno dziennej, jak i wieczorowej stylizacji. Często użytkowany może ulec uszkodzeniu lub po prostu znoszeniu, dlatego sklep polskagalanteria.pl wychodzi naprzeciw klientom i oferuje wysokiej jakości akcesoria do pasków. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy Twój pasek ulegnie częściowemu zniszczeniu, lub gdy zechcesz zmienić jego design.

W asortymencie naszego sklepu polskagalanteria.pl znajdziesz akcesoria do pasków damskich oraz męskich. Oferujemy modne klamry, które pasują zarówno do pasków ze skóry naturalnej, jak i ekologicznej. Są one dostępne w różnych, ciekawych wzorach. Posiadamy klamry, które pasują na jedną lub dwie dziurki, z bolczykiem, jak również z systemem samozaciskającym się oraz ząbkowym. Ty zdecyduj, który model najbardziej Ci odpowiada! W ofercie akcesoriów do pasków znajdziesz również szlufki ze skóry naturalnej dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Oprócz klasycznych elementów paska jak klamry czy szlufki oferujemy również metalowe śrubki oraz oryginalne woreczki wykonane z juty, które są wyjątkowo mocne i trwałe. Taka forma przechowywania pasków chroni je przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, które mogą mieć negatywny wpływ na jego funkcjonalność.

Wszystkie akcesoria do pasków oferowane w naszym sklepie internetowym polskagalanteria.pl to gwarancja jakości, trwałości oraz niezawodności. Decydując się na zakup naszych produktów, ofiarujesz swojemu paskowi “drugie życie”. Zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą galanterii skórzanej i skorzystaj z zakupów bez wychodzenia z domu!

Pasek to jeden z najczęściej używanych elementów garderoby zarówno damskiej, jak i męskiej. Nosi się go do spodni, spódnic i sukienek. Można wręcz powiedzieć, że to bardzo uniwersalny produkt, ponieważ używa się go niezależnie od wieku i stanu portfela. Paski męskie i paski damskie co jakiś czas ulegają zużyciu, jednak jeżeli nie chcesz ich wyrzucać, możesz spróbować przywrócić je do stanu używalności, wymieniając zniszczone części. Mało kto wie, ale można bez trudu kupić akcesoria do pasków, takie jak klamry, szlufki czy śrubki.

Jak uratować ulubiony pasek?

Skórzane paski to szykowny element wykorzystywany w wielu stylizacjach. To nie tylko sposób na podtrzymanie garderoby, ale także ozdoba. Kiedy ulubiony pasek się zepsuje, nie trzeba go wyrzucać, można go odnowić za pomocą zakupionych w Polskiej Galanterii akcesoriów do pasków skórzanych. Dzięki nim można także zupełnie zmienić styl paska, nowa klamra lub dodatkowe szlufki sprawią, że pasek, który się już znudził, będzie wyglądał jak nowy. Oprócz tego w naszym sklepie można kupić specjalistyczne, jutowe woreczki przeznaczone do przechowywania skórzanych pasków. Dzięki nim klamry do paska pozostaną w niezmienionym stanie niezależnie od warunków zewnętrznych. Dodatkowo można dzięki nim ochronić inne ubrania od zahaczenia o bolec paska, co zdarza się, zwłaszcza gdy wrzucamy go luzem do walizki lub plecaka.

Elementy paska mogą w prosty sposób udoskonalić ulubiony model. Wygodne, samozaciskowe klamry sprawią, że nie będzie trzeba robić w nim dodatkowych dziurek. W ten sposób jeden pasek może posłużyć przez długi czas, nawet jeśli właściciel, co jakiś czas będzie zmieniał wymiary.