• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria do pasków

Pasek to nieodzowny element w każdej garderobie. Pomimo swoich małych rozmiarów jest często uzupełnieniem zarówno dziennej, jak i wieczorowej stylizacji. Często użytkowany może ulec uszkodzeniu lub po prostu znoszeniu, dlatego sklep polskagalanteria.pl wychodzi naprzeciw klientom i oferuje wysokiej jakości akcesoria do pasków. Są one idealnym rozwiązaniem, gdy Twój pasek ulegnie częściowemu zniszczeniu, lub gdy zechcesz zmienić jego design.


W asortymencie naszego sklepu polskagalanteria.pl znajdziesz akcesoria do pasków damskich oraz męskich. Oferujemy modne klamry, które pasują zarówno do pasków ze skóry naturalnej, jak i ekologicznej. Są one dostępne w różnych, ciekawych wzorach. Posiadamy klamry, które pasują na jedną lub dwie dziurki, z bolczykiem, jak również z systemem samozaciskającym się oraz ząbkowym. Ty zdecyduj, który model najbardziej Ci odpowiada! W ofercie akcesoriów do pasków znajdziesz również szlufki ze skóry naturalnej dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Oprócz klasycznych elementów paska jak klamry czy szlufki oferujemy również metalowe śrubki oraz oryginalne woreczki wykonane z juty, które są wyjątkowo mocne i trwałe. Taka forma przechowywania pasków chroni je przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, które mogą mieć negatywny wpływ na jego funkcjonalność.


Wszystkie akcesoria do pasków oferowane w naszym sklepie internetowym polskagalanteria.pl to gwarancja jakości, trwałości oraz niezawodności. Decydując się na zakup naszych produktów, ofiarujesz swojemu paskowi “drugie życie”. Zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą galanterii skórzanej i skorzystaj z zakupów bez wychodzenia z domu!