• Kategorie
  • Szukaj
  • Usługi

 

W naszym sklepie Polska Galanteria posiadamy nie tylko wybór mnóstwa gadżetów i akcesoriów dla każdego miłośnika wyrobów skórzanych i stylowych dodatków, ale także oferujemy usługi, które sprawdzą się doskonale, jeżeli zamierzasz u nas zakupić w pełni uniwersalny - lub wprost przeciwnie - całkowicie spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby. Nasze wyroby cechują się najwyższą jakością wykonania z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dodatkowe, proponowane przez nas opcje umożliwią wybór podarunku, który będzie odpowiedni dla każdej osoby mającej wyczucie stylu i lubiącej się wyróżniać z tłumu. Co możemy Ci zaproponować?

Grawer

Planujesz zakup torebki, paska, etui czy portfela wykonanego w stu procentach z naturalnej skóry pochodzącej z polskich garbarni? Jeżeli chcesz, aby Twój prezent wyróżnił się spośród wszystkich innych, postaw na osobisty grawerunek. Grawer wykonujemy techniką laserową, odznaczającą się ogromną precyzją. Co możesz wygrawerować? Praktycznie wszystko. Imię, ważna data, motto czy ulubiony cytat - tutaj wszystko zależy już jedynie od tego, co chciałbyś przekazać obdarowywanej osobie. Możesz także wybierać wśród licznych, dostępnych u nas czcionek, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardziej wyrafinowane i ozdobne, pełne zawijasów litery. Jeżeli nie wiesz, na jaki grawerunek się zdecydować, możesz także skorzystać z wielu inspiracji dostępnych w sieci. Istnieje wiele stron internetowych, podpowiadających najpiękniejsze cytaty z wybranych kategorii, czy grawerunków wartych naniesienia na dane prezenty. Do tekstu możesz także dodać nieskomplikowane symbole typu serce, kwiat czy koniczynka na szczęście. Koszt grawerunku jest bardzo niewielki - wynosi bowiem jedynie 25 zł, a jest w stanie w znacznym stopniu sprawić, że prezent będzie jedyny w swoim rodzaju i wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Karta podarunkowa

Szukasz pomysłu na niebanalny prezent, ale nie wiesz, co najbardziej chciałaby dostać obdarowywana osoba? Bezpiecznym rozwiązaniem adekwatnym do każdej sytuacji będzie karta podarunkowa do naszego sklepu o określonej przez Ciebie wartości. Prezent tego rodzaju zagwarantuje, że osoba, która go dostanie, będzie usatysfakcjonowana. Zyska ona możliwość wybrania dla siebie dokładnie tego, co najbardziej chciałaby dostać i całkowite dopasuje rzeczy do swoich preferencji, gustu czy garderoby. Nominały kart dostępne w naszym sklepie zaczynają się od 10, a kończą na 300 zł, dzięki czemu możesz zdecydować się na wariant, który odpowiada Twojemu budżetowi przeznaczonemu na prezent. Kartę możesz przesłać wprost do obdarowywanej osoby na adres e-mail, co stwarza także możliwość intrygującego i anonimowego prezentu. Data ważności karty to aż 12 miesięcy od daty zakupu. Na co można wykorzystać kartę podarunkową? Na cały nasz asortyment. Oczywiście, jeżeli wartość zakupów przekroczy kwotę znajdującą się na karcie - osoba obdarowana zawsze ma możliwość dopłacenia do wybranego przedmiotu lub przedmiotów.


Jeśli chciałbyś podarować prezent, który wyróżni się spośród wszystkich innych i będzie strzałem w dziesiątkę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wykonanie spersonalizowanego grawerunku laserowego, który jest trwały i precyzyjny, to doskonały wariant dla każdej bliskiej osoby. Z kolei karta podarunkowa gwarantuje najlepsze wyjście w sytuacji, w której chcesz zakupić coś wyjątkowego dla osoby, której preferencje nie do końca są Ci znane. Jeżeli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami poprzez wysłanie wiadomości e-mail, a z przyjemnością pomożemy Ci dopasować najlepsze rozwiązanie. Nietuzinkowe prezenty są w zasięgu Twojej ręki!