• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - CA$H

W ofercie sklepu Polska Galanteria znajdziesz szeroki wybór ekskluzywnych i starannie wykonanych z naturalnej skóry portfeli męskich, popularnych, polskich marek. Warto przyjrzeć się marce CA$H, która cechuje się nie tylko wyjątkowo estetycznym wykonaniem, ale również niezwykłą praktycznością oraz funkcjonalnością proponowanych produktów. Każdy miłośnik dobrego stylu znajdzie wśród nich model idealny. Warto dodać, że te piękne wyroby skórzane są pakowane w eleganckie pudełka, dlatego mogą być idealnym prezentem dla bliskiej nam osoby.

Portfele marki CA$H podkreślą Twój profesjonalny wizerunek na każdy możliwy sposób. Uniwersalne, eleganckie produkty sprawdzą się świetnie jako dodatek do garnituru albo chinosów czy dżinsów. Dostępne w odcieniach czerni i brązu, uszyte z trwałej i miękkiej w dotyku skóry naturalnej o ciekawej teksturze. W ofercie sklepu Polska Galanteria otrzymasz portfele polskiej marki CA$H, która zapewnia wygodę podczas codziennego użytkowania tego niezbędnego gadżetu. Przyciągające uwagę modele bez zapięcia oraz zapinane na zatrzask gwarantują szybki dostęp dokumentów i banknotów. Każdy z prezentowanych modeli posiada wiele przestronnych przegródek, w których z łatwością zmieszczą się wszystkie przedmioty potrzebne w ciągu dnia. W portfelach zostały wydzielone przegrody na banknoty i drobne monety, a także na dokumenty, karty płatnicze i prawo jazdy. Wybrany model pozwoli bez trudu utrzymać porządek, a także zawsze mieć przy sobie zdjęcia bliskich dzięki specjalnym przegródkom wykończonym przezroczystą folią.

Jeszcze jednym elementem, który świetnie podkreśli Twój dobry gust jest praktyczne etui na klucze, również wykonane z naturalnej skóry. W większej kieszonce podepniesz klucze, a mała może zostać przeznaczona na drobne pieniądze np. do parkometru. Modele są utrzymane w takich samych kolorach jak prezentowane portfele, dzięki temu razem noszone stanowią elegancki komplet.