• Kategorie
  • Szukaj
  • Kuferki

 

Pracujesz w zawodzie kosmetyczki i często dojeżdżasz do swoich klientek? A może w Twojej toaletce już od dawna nie ma miejsca na kosmetyki i nie możesz już patrzeć na otaczający Cię chaos, gdy codziennie przez kilka minut szukasz szminki czy podkładu? Sklep PolskaGalanteria.pl ma dla Ciebie idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci na doskonałą organizację wszystkich niezbędnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Proponujemy kuferki najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach, różnych rozmiarach oraz wzorach czy kolorach. Dzięki szerokiemu asortymentowi o dużej różnorodności z pewnością znajdziesz model dla siebie, który ułatwi Ci pracę z klientkami czy codzienne wykonywanie makijażu.

Brak produktów do wyświetlenia

Kuferki kosmetyczne – jaki model wybrać?

Zanim zdecydujesz się na wybór idealnego kuferka, musisz odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań. Jak dużo kosmetyków ma się w nim zmieścić? Jeżeli pracujesz jako kosmetyczka i często dojeżdżasz do swoich klientek na makijaże okolicznościowe, z pewnością zawsze musisz mieć przy sobie mnóstwo kosmetyków i akcesoriów. W takim przypadku powinnaś zdecydować się na model o największej pojemności, który posiada wiele przegródek, ułatwiających organizację. Podobnie zresztą powinno być w przypadku osób, które posiadają wiele kosmetyków w domowym zaciszu i szukają kuferka jedynie na własne potrzeby. Potrzebujesz modelu na wyjazdy? Wystarczy Ci kuferek o niewielkiej pojemności, który zabezpieczy kosmetyki podczas podróży. Jeżeli nie wiesz, jaki model będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością pomożemy Ci wybrać wariant spełniający Twoje oczekiwania.

Kuferki na kosmetyki – na co zwrócić uwagę podczas wyboru?

Jeśli wiesz już, jakiej pojemności szukasz, pora na wybranie konkretnego modelu. Na początku upewnij się, że upatrzony przez Ciebie wariant posiada wystarczającą liczbę przegródek, które pozwolą na organizację wszystkich kosmetyków i gadżetów kosmetycznych. Niektóre oferowane modele są także podzielone na części lub rozkładane, co pozwala na komfortowe wykonanie makijażu codziennego lub okolicznościowego. Liczba przegródek się zgadza? Pora zatem rozwiązać dylemat dotyczący materiału, z jakiego został wykonany, jego wzoru oraz koloru. Tutaj już decyzja zależy tylko i wyłącznie od Twoich preferencji. Jeżeli jednak szukasz kuferka do pracy, zwróć uwagę na to, czy jest on wodoodporny. Jest to bardzo istotne w razie niekorzystnych warunków pogodowych.

Kuferek kosmetyczny – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Zastanawiasz się, czy rzeczywiście potrzebujesz kuferka na kosmetyki? Odpowiedź na to pytanie jest negatywna tylko w jednym przypadku: jeśli nie robisz makijażu ani sobie, ani nikomu innemu. Nawet jeśli posiadasz niewielką ilość kosmetyków czy pędzli, dzięki odpowiednio dobranemu kuferkowi codzienna organizacja będzie o wiele prostsza. Zapomnij o kosmetykach kulających się w szufladzie toaletki czy torebce, wskutek czego ich opakowania stale się niszczą i brudzą. W takim przypadku mogą też przypadkowo się otworzyć, co spowoduje tylko straty. Niewielki, estetyczny kuferek nie tylko je zabezpieczy, ale także nie zajmie wiele miejsca, pozwoli zapanować nad chaosem w Twoim otoczeniu i będzie modnie wyglądać.


Jeżeli pracujesz jako kosmetyczka, jest to absolutny must have. Raczej nikt nie chciałby korzystać z usług profesjonalistki, która nie dba o akcesoria niezbędne w swojej pracy. Równo ułożone kosmetyki w ładnym kuferku zdecydowanie zrobią o wiele lepsze wrażenie. Nie wspominając już o tym, że to duża wygoda dla samej właścicielki – wystarczy, że wychodząc do klientki, zabierzesz ze sobą jeden kuferek, zamiast kilku nieporęcznych pudełek czy kosmetyczek o różnych gabarytach.