• Kategorie
  • Szukaj
  • Klamry

Popsuła się klamrą Twojego ulubionego paska do jeansów lub garnituru? Nie wyrzucaj go. W szerokim asortymencie naszego internetowego sklepu z galanterią skórzaną oprócz wysokiej jakości pasków doskonałych na każdą okazję zaopatrzysz się w najróżniejsze, zarówno damskie, jak i męskie klamry do pasków parcianych i klamry do pasków skórzanych, które pozwolą zmienić wygląd starego paska i nadać mu nowego, oryginalnego charakteru. Postaw na gustowne klamry od polskagalanteria.pl, z którymi każda stylizacja będzie prezentować się niezwykle stylowo i estetycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Jaką klamrę wybrać? 

Wybierając pasek, najczęściej uwagę skupiamy na jego kolorze i szerokości, natomiast klamra i zapięcie są najczęściej pomijanym elementem, co jest dużym błędem, ponieważ rodzaj klamry nie zawsze pasuje do wszystkich stylizacji, natomiast jej kolor powinien idealnie się komponować z odcieniem dodatków. W stylizacjach oficjalnych klamry do pasków skórzanych powinny być eleganckie i skromne. Najbardziej klasycznymi są proste modele w kształcie litery H, które przypominają prostokąt, albo są zaokrąglone. Z kolei mosiężne klamry do pasków parcianych pasują niemal do każdego ubrania.

Rodzaje klamer do pasków 

W szerokiej ofercie naszego sklepu polskagalanteria.pl znajdziesz gustowne, damskie i męskie klamry pasujące zarówno do pasków parcianych, jak i skórzanych. Posiadamy klamry tradycyjne oraz automatyczne. Klamry tradycyjne z jedną lub dwoma sprzączkami są uzależnione od dokładnego rozmieszczenia dziurek na pasku, co często ogranicza dokładne dopasowanie tego akcesorium do figury właściciela. Z kolei paski z klamrą automatyczną, mają automatyczny zacisk, dzięki czemu są bardziej precyzyjne niż modele z klamrą i cypelkiem, dlatego świetnie dostosowują się do sylwetki właściciela.

Jakie klamry do pasków znajdziesz w sklepie polskagalanteria.pl? 

 

Klamry do pasków skórzanych i parcianych, które są umieszczone na końcu paska, mają nie tylko łączyć go z drugim końcem, ale także stanowić dekorację będącą gustownym urozmaiceniem tego elementu garderoby. W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz starannie wykonane, metalowe klamry zarówno w wersji klasycznej, jak i retro o różnych typach zapięć, w różnych wzorach, zdobieniach i kolorach srebra, złota, a także mosiądzu. Zapraszamy!