• Kategorie
  • Parametry
  • Paski męskie

Klasyka jest zawsze w modzie, dlatego każdy mężczyzna powinien mieć w garderobie przynajmniej jeden, dopasowany do swojej sylwetki garnitur. Niezwykle istotne są również skórzane dodatki takie jak pasek do garnituru. Pasek męski umożliwia stworzenie spójnej kompozycji, która doskonale się prezentuje. Jeżeli do tej pory bagatelizowaliście tę kwestię, powinniście jak najszybciej nadrobić zaległości i wybrać paski męskie z naszej oferty, ponieważ atrakcyjny wygląd bezpośrednio wpływa na Wasz wizerunek. W stworzeniu perfekcyjnego wyglądu pomoże Wam nasz sklep internetowy, w którym z pewnością znajdziecie pasek skórzany męski idealnie dopasowany do Waszego stylu oraz gustu.

Skórzane paski męskie - nie tylko do garnituru

Oferowane przez nas paski męskie to galanteria najwyższej jakości, która doskonale się prezentuje i podkreśla charakter każdej kreacji. Na szczególną uwagę zasługują również klamry, które są wykonane w bardzo nowoczesnym stylu. To one sprawiają, że nasze paski męskie do garnituru są wybierane przez wszystkich mężczyzn z klasą. Jeżeli i Wy również jesteście takimi osobami i doceniacie pasek męski wyróżniający się najwyższą jakością, to nasza oferta jest dedykowana dla Was. 

paski męskie - rozmiary
Tabela rozmiarów pasków.

Jak dobrać pasek męski?

Podstawową zasadą przy wyborze jest spójność paska wobec reszty ubioru. Kolor skórzanego paska powinien być zgodny z kolorystyką butów oraz paska do zegarka - nie powinno się nosić brązowego paska do czarnych butów. Idealnie byłoby, gdyby został wykonany z takiej samej skóry co buty. Pasek powinien być maksymalnie 15 cm dłuższy niż obwód w pasie - nie może być za długi. Aby pasek pasował do wielkości szlufek, powinien być również odpowiedniej szerokości.