• Kategorie
  • Szukaj
  • Męskie etui na dokumenty

Każdy z nas na co dzień musi mieć przy sobie różnego rodzaju dokumenty. Dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny to najważniejsze z nich, do tego dochodzą różnego rodzaju identyfikatory, przepustki, karty płatnicze i lojalnościowe. Aby to wszystko pomieścić, trzeba mieć naprawdę duży portfel. Jest też lepsze rozwiązanie - eleganckie etui na dokumenty męskie. Stylowe etui zaprojektowane tak, aby w maksymalnie kompaktowej formie pomieścić, jak najwięcej dokumentów, to doskonała alternatywa dla zniekształconego portfela.

Dlaczego potrzebujemy etui na dokumenty?

Panowie dużo rzadziej niż panie decydują się na korzystanie z toreb typu aktówka czy saszetka. Dużo częściej portfel z pieniędzmi i dokumentami noszą w kieszeni. Pękaty portfel wypychający kieszeń nie wygląda zbyt estetycznie, z kolei dokumenty włożone bezpośrednio do kieszeni łatwo mogą wypaść. Dotyczy to zwłaszcza kierowców - wsiadanie i wysiadanie do samochodu to sytuacja wręcz „idealna” do zgubienia ważnych dokumentów. Rozwiązaniem takiej sytuacji jest męskie etui na dokumenty samochodowe.

Wszystko uporządkowane, każdy dokument w osobnej przegródce, wystarczy jeden rzut oka, aby skontrolować, czy wszystko jest na miejscu. W przypadku kontroli drogowej można bez trudu okazać prawo jazdy czy dowód ubezpieczenia samochodu. W przeciwieństwie do standardowego portfele, skórzane męskie etui jest dopasowane do wymiarów dokumentów. Wszystko będzie miało swoje miejsce, nic się nie pogniecie, ani nie wysunie się przypadkowo. To jeden z tych drobiazgów, o których się nie myśli, a po kupieniu okazuje się, że nie można się bez niego obyć.

Stylowe etui dla każdego mężczyzny

W sklepie Polska Galanteria można wybierać spośród wielu eleganckich męskich etui na dokumenty wykonanych z naturalnej skóry wysokiej jakości. W zależności od potrzeb można zdecydować się na etui o różnych rozmiarach. Można też wybrać spośród kilku kolorów, każde z prezentowanych etui jest uszyte z należytą starannością i z pewnością posłuży do bezpiecznego przechowywania dokumentów przez wiele lat. Miękka skóra z biegiem czasu nie zmieni swoich właściwości, cały czas będzie wyglądała równie dobrze. Akcesoria galanteryjne, dostępne w naszym sklepie pozwolą na stworzenie spójnego kompletu, w którym etui na dokumenty będzie jednym z ważniejszych elementów.

Wraz ze zwiększeniem ilości dokumentów, które chce się schować w etui, można je powiększyć, dokupując dopasowane, solidne plastikowe „koszulki”. Wyjątkowe, skórzane etui to także doskonały pomysł na prezent, który bez wątpienia będzie chętnie używany.