• Kategorie
  • Szukaj
  • Klamry do paska

Jak w stylowy sposób zakończyć taśmę paska? Oczywiście z pomocą klamry do pasków! Dostępne w naszym sklepie internetowym PolskaGalanteria.pl klamry kierowane są zarówno do pasków skórzanych, jak i parcianych w ciekawych kolorach. Są to klamry metalowe z samozaciskiem lub z mechanizmem ząbkowym. Każda prezentowana klamra wykonana jest z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest trwała i prezentuje się estetycznie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Pasek z klamrą - szeroki wybór tylko w naszym sklepie

Klamry do pasków to jeden z naszych popularnych i najczęściej wybieranych przez mężczyzn produktów. W naszym asortymencie znajdziesz klamry do paska o różnych szerokościach. Jeśli obecnie interesuje Cię klamra do paska 40mm, to koniecznie odwiedź nasz sklep. Jest to klamra, która wykonana jest z trwałego metalu, co gwarantuje jej trwałość i długoletnie użytkowanie. Idealnie pasuje do pasków typu JANS i innych szerokich modeli. Klamra do paska 40mm skierowana jest do pasków wykonanych ze skóry naturalnej oraz ekologicznej. Na klamrze jest stylowy grawer, dzięki czemu prezentuje się nowocześnie i elegancko.

W ofercie naszej galanterii dostępne są również klamry do spodni 30 mm. Są to modele, które mają mechanizmy ząbkowane. Jest to rodzaj zapięcia, który chroni przed samoistnym odpięciem się paska. Klamra do paska 25mm dostępna jest w ciekawej kolorystyce z mocną sprzączką DeLuxe. Dostępne są również klamry do szerokości pasków, takich jak 30mm, 35mm z mechanizmem automatycznym. Szeroki wybór sprawia, że na pewno znajdziesz dla siebie idealny model! Wystarczy tylko odwiedzić naszą stronę, aby zrealizować udane zakupy!

Klamry męskie i ich rodzaje

Klamra podobnie jak sam pasek powinna być elegancka i jednocześnie skromna, aby nie przyciągać nadmiernie wzroku. Niezależnie od tego, czy będzie to klamra tradycyjna, automatyczna czy półautomatyczna, warto wybierać te, które nie mają wyszukanych wzorów, lecz jedynie uzupełniają strój. Każdy mężczyzna, który dba o swoją stylizację, powinien zakupić do swojej garderoby klamry do paska do spodni z różnym zapięciem i kolorem tak, aby dobrać najlepszy dodatek do swojej stylizacji. Nie można każdego paska z klamrą nosić jednocześnie do garnituru i jeansów.

Klamry do pasków różnią się swoim zapięciem i przeznaczeniem. Klamra tradycyjna dedykowana jest do pasków do garnituru. Jej zapięcie polega na wsunięciu bolca przytwierdzonego do klamry w odpowiednią dziurkę. Aby natomiast zapiąć pasek z klamrą automatyczną, należy wsunąć końcówkę paska w specjalną szczelinę. Klamry do pasków z zapięciem automatycznym mają dużą powierzchnię, na której znajdują się określone motywy. Takie klamry pasują do jeansów i luźnych stylizacji. Teraz czas na decyzję, która klamra pasuje do Twojego stylu!

Klamry do spodni - co warto wiedzieć?

Pasek jest uniwersalną częścią garderoby, która nadaje się zarówno do stylizacji codziennej, jak i eleganckiej. Warto przy zakupie zwrócić uwagę, jakie zapięcie ma dany pasek. Klamry do pasków tradycyjne bez mechanizmu nie będą pasować do stylizacji eleganckiej, dlatego przed zakupem należy uwzględnić jaki strój najczęściej nosimy. Jeśli stylizacja służbowa i luźna obowiązuje na przemian, najlepiej wyposażyć swoją garderobę w dwa modele pasków z różnymi klamrami. To gwarantuje Ci elegancję, swobodę i poczucie własnego stylu!