• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Accardi (PL)

Polski producent galanterii skórzanej Accardi specjalizuje się w wysokiej jakości portfelach. Cechą charakterystyczną produktów jest nietuzinkowy wygląd i funkcjonalność. Ciekawe kształty oraz dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że użytkowanie portfela jest wygodne i długotrwałe. Rozmiary dopasowane są do potrzeb klienta, z łatwością zmieszczą się w kieszeni, torebce czy saszetce. Producent Accardi oferuje klasyczne podkówki, banknotówki czy sakiewki. Nasz sklep internetowy Polska Galanteria ma w swojej ofercie modele firmy Accardi, które dostępne są w przystępnych cenach, a wysyłka zamówionego towaru następuje w ciągu zaledwie 24 godzin.

Oferujemy sakiewkę w kształcie rożka, która zachwyca elegancją i niebagatelnym designem. Z takim portfelem będziesz się wyróżniać. Całość wykonana z solidnej skóry naturalnej w czarnym kolorze bez podszewki. Jedna duża komora na bilon nie ma prześwitów, co zabezpiecza zawartość przed wypadaniem. Banknotówka zapinana jest na wytrzymały, metalowy nap.

Duża banknotówka dostępna jest w naszym sklepie w trzech kolorach: brązowym, czarnym i odcieniu surowej skóry. Dwie praktyczne kieszenie do przechowywania pieniędzy są zabezpieczone napami. Jedna z nich wyposażona została w metalowy, zawinięty drucik do trzymania banknotów, stąd wzięła się nazwa banknotówka. Druga komora stanowi pojemną kieszeń na bilon, bez prześwitów, dzięki czemu zawartość pozostaje na miejscu. Całość wykończona jest ozdobną metalową obwódką, która usztywnia portfel i zapewnia trwałość modelu.