• Kategorie
  • Szukaj
  • Torby plażowe

Planujesz długo wyczekiwany urlop czy wakacje? Jedziesz sama, z rodziną, przyjaciółmi, a może to wyjazd we dwoje? Bez względu na to, przed taką wyprawą każdy z nas robi listę niezbędnych rzeczy do kupienia i spakowania. To, co znajdzie się na liście zależy bardzo często od tego, gdzie wyjeżdżasz i jaka będzie panować tam temperatura. Jeśli mowa o ciepłym miejscu nie możesz zapomnieć o tak podstawowych rzeczach jak olejek do opalania, który ochroni Twoją skórę, strój kąpielowy czy kapelusz - w celu ochrony głowy przed promieniami słonecznymi. Jedną z niezbędnych rzeczy może okazać się również torba na plażę czy basen. Idealne fasony znajdziesz w naszym sklepie internetowym Polska Galanteria. Wśród dostępnych modeli znajdą się zarówno te mniejsze, jak i większe. Wybierać możesz także spośród rozmaitych kolorów. Postaw na te, które lubisz i które kojarzą się Tobie właśnie z odpoczynkiem. Część modeli toreb posiada również funkcję, która pozwala na podzielenie ramiączka na dwa oddzielne. Dzięki temu torba może również pełnić funkcję plecaka. To niezwykle przydatna rzecz w momencie, gdy idąc na plażę masz zajęte ręce np. leżakiem, materacem do pływania czy innymi rzeczami.

Dlaczego warto wybrać torbę skórzaną?

Z całą pewnością ma ona bardzo wiele zalet. Jedną z nich jest to, że skóra jest nieprzemakalna. Zatem to doskonały materiał na torbę, która ma posłużyć nam do wyjścia na plażę czy basen. Dlaczego? Ponieważ nawet jeśli wsadzimy do niej mokry strój kąpielowy, ręcznik, czepek czy klapki, nie musimy martwić się, że przecieknie. Co więcej, osoba ją nosząca i jej ubranie również pozostaną suche. Skóra jest bardzo trwałym, a do tego wytrzymałym materiałem. Możesz być spokojny, ponieważ nawet pod wpływem ciężaru rzeczy, które umieścisz w torebce, nie dojdzie do zerwania ramiączka. W większości toreb damskich plażowych ze skóry naturalnej, dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się podziałki. Zatem bez problemu schowasz w nich telefon, nie martwiąc się o to, że zostanie porysowany przez inne rzeczy znajdujące się w jej wnętrzu - torby posiadają oddzielną kieszonkę na komórkę. W wielu modelach zastosowano również dodatkową przegródkę. Pozwala ona na zachowanie ładu i porządku, a także na rozdzielenie rzeczy.

Jak dbać o torebkę skórzaną?

Kupując torbę skórzaną pewnie liczysz na to, że posłuży Ci przez kilka sezonów. Aby tak się stało powinnaś pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Kiedy na torebce powstanie jakiekolwiek zabrudzenie, najpierw spróbuj pozbyć się go na sucho, za pomocą szmatki czy gąbki. Tylko nie rób tego szorstką stroną, a miękką. Jeśli to nie pomoże spróbuj mokrej ściereczki na przykład z mikrofibry lub mydła do skór, gdy zabrudzenia są naprawdę obszerne. Kiedy już skóra wyschnie nie zapomnij o jej zaimpregnowaniu. Dzięki temu zapobiegniesz jej wysuszeniu poprzez natłuszczenie (jeśli będzie narażona na promienie słoneczne np. na plaży, to szczególnie ważne). Możesz użyć w tym celu kremu, wosku czy specjalnego środka. Natłuszczenie to ważny element pielęgnacji, który zapewnia odpowiednią konserwację. Skóra będzie też odporniejsza na zabrudzenia czy urazy mechaniczne. Jeśli chcesz przez długi czas cieszyć się ładnym wyglądem skórzanej torebki pamiętaj o tym. Ciekawe modele toreb damskich plażowych ze skóry naturalnej znajdziesz w Polskiej Galanterii.