• Kategorie
  • Szukaj
  • Portmonetki

Portmonetki damskie to idealny wybór. Pomieści dokumenty osobiste i karty płatnicze, a jednocześnie zmieści się do małej, eleganckiej torebki. Skórzana portmonetka o modelu tradycyjnym składa się zazwyczaj z jednej kieszeni na banknoty i kilku niezbędnych przegródek. Ich minimalistyczny design sprawia, że pasują do każdej stylizacji i dają się ukryć nawet w mini kopertówce. Dlatego portmonetki są przez nasz sklep polecane przede wszystkim na wyjścia wieczorne.

Portmonetka a portfel damski? Jakie są różnice?

W życiu codziennym tak naprawdę portfel i portmonetka damska używana jest zamiennie. Oba produkty służą do przechowywania pieniędzy i dokumentów, jednak zasadniczą różnicą pomiędzy portmonetką damską a portfelem jest rozmiar. Portmonetka damska służy przede wszystkim do noszenia bilonu. W portfelu natomiast można przechowywać większe dokumenty i karty płatnicze.

Portmonetka damska a portfel różnią się również wyglądem. Portmonetka nie zajmuje dużo miejsca i jest jak najbardziej kompaktowa. Z kolei w portfelu znajdziemy wiele dodatkowych przegródek oprócz tych, które służą do przechowywania banknotów. W naszym sklepie PolskaGalanteria.pl oferujemy Ci szeroki wybór zarówno portmonetek damskich, jak i portfeli. Serdecznie zapraszamy - skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Duży portfel, czy mniejsza portmonetka skórzana? Co wybrać?

Portfel to jeden z ważniejszych przedmiotów w życiu codziennym. Jest niezbędny do przechowywania ważnych dokumentów i kart płatniczych. Dlatego jego wybór powinien być dokładnie przemyślany. Zwłaszcza gdy mamy dylemat czy zdecydować się na portfel, czy może jednak pomyśleć o zakupie portmonetki damskiej skórzanej. Przy wyborze portfela dużego, małego lub portmonetki damskiej należy uwzględnić zarówno indywidualne potrzeby, jak i oczekiwania względem tego zakupu. Szeroki wybór produktów w naszym sklepie sprawi, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!

Portmonetki damskie od wielu lat cieszą się wśród kobiet ogromną popularnością. Z racji tego, że jej rozmiary są niewielkie, można spokojnie nosić ją w małej torebce lub w kieszeni. Rewelacyjnie łączą się z eleganckim strojem, przy którym nie trzeba nosić obszernych torebek. Kopertówka bez żadnego problemu pomieści małą portmonetkę. Ponadto, decydując się na portmonetkę damską, masz pewność, że ograniczysz noszenie niepotrzebnych wizytówek i dokumentów. Portmonetka damska ma same zalety, ale wybór należy do Ciebie! Naszym zdaniem, skórzana portmonetka to coś dla Ciebie.

Ciekawe wzornictwo małej portmonetki

Większość portfeli o klasycznych rozmiarach ma podobny do siebie wygląd. Nie jest to dla nikogo zaskoczeniem! Inaczej jest natomiast w przypadku małych portfeli, ponieważ małe portmonetki skórzane damskie mogą zaskoczyć swoim niepozornym wyglądem i kształtem. W najmniejszych produktach zawsze tkwi piękno i elegancja! W naszym sklepie oferujemy Ci portmonetki damskie od wielu znanych producentów, ale końcowy wybór należy tylko do Ciebie! Na pewno znajdziesz dla siebie unikalny model! Serdecznie zapraszamy!

Skórzana portmonetka - Polecamy :)