• Kategorie
  • Szukaj
  • Saszetki męskie do paska

Męskie saszetki do ręki oraz typu nerka są bardzo popularne. Jednak szalenie wygodne, a często nieco bardziej dyskretne, bywają saszetki dla panów mocowane do paska od spodni. To kolejny, atrakcyjny typ saszetek męskich, czyli alternatywy dla damskich torebek czy też dla portfeli. Taka saszetka pomieścić może na przykład: pieniądze, portfel, telefon, aparat fotograficzny, czy choćby paczkę papierosów. Saszetki męskie skórzane do paska są często znacznie mniejsze niż saszetki noszone w ręku albo saszetki biodrówki, typu nerka, zawierające w sobie dodatkowy pasek zakładany wokół ciała. Nadal są jednak praktyczne i wybitnie funkcjonalne, szczególnie wtedy, kiedy saszetka taka stanowi po prostu etui na konkretny przedmiot, np. na smartfona. Pionowe saszetki to nie tylko saszetki mocowane do męskiego paska, ale także — saszetki noszone na ramieniu. To właśnie w takich modelach najlepiej przenosi się np. aparat fotograficzny oraz inne turystyczne czy też typowo męskie drobiazgi.

Saszetki z włoskiej skóry

Saszetki męskie na pasku nosi się najczęściej jako miniaturowe portfele lub etui. Podobnie jak inne galanteryjne wyroby tego typu najbardziej eleganckie i chętnie wybierane są ich skórzane warianty. Wszystkie produkty w tej kategorii są naturalnie polskich marek, jednak surowcem do ich wytwarzania bywa również skóra włoska, znana ze swojej wysokiej jakości. Włoski szyk to synonim elegancji, a włoska skóra — to jeden z jego topowych wyznaczników. Saszetki takie prezentują się zatem wyjątkowo szykownie. Oprócz tych wykonanych ze skóry włoskiej polecamy także inne modele skórzanych saszetek męskich na pasek do spodni od rodzimych producentów. Nie tylko skóra włoska, ale naturalna skóra jako taka stanowi bardzo pożądany, jeżeli chodzi o artykuły galanteryjne, surowiec. Polskagalanteria.pl to sklep z wysokiej jakości produktami, w którym znaleźć można oczywiście wyroby skórzane, ale także saszetki o charakterze sportowym, na pasku, typu nerka, często wykonane z solidnych tworzyw sztucznych, na suwak.

Wygodny montaż

Montaż saszetek męskich na pasku jest bardzo prosty. Wystarczy przymocować jedną lub kilka saszetek za pomocą specjalnego, krótkiego paska i zapiąć go na zatrzask. W ten sposób można umieścić wokół swojego pasa nie jedną, a kilka saszetek o różnym przeznaczeniu. To znacznie bardziej komfortowe i funkcjonalne rozwiązanie, niż chociażby jedna, większa saszetka męska noszona w dłoni. Takie eleganckie saszetki na pasek pasują głównie do pasków skórzanych, ale także — do mocnych pasków z tkaniny. Noszone mogą być zatem:

  • do jeansów,
  • do spodni od garnituru, na przykład ukryte pod marynarką,
  • do wszelkiego typu spodni ze szlachetnych tkanin jak choćby do przepasanych paskiem spodni lnianych itp.

Są wygodne podczas podróży, jak i na co dzień. Zawsze, kiedy brakuje, chociażby kieszeni do noszenia portfela — wystarczy przypiąć do paska odpowiednią skórzaną saszetkę.

Elegancko i dyskretnie

Dzięki saszetkom dyskretnie poprzypinanym do paska można ubrać się odpowiednio do okazji, nie eksponując przy tym dodatkowej teczki i plecaka. Saszetki męskie skórzane do paska z łatwością można zarówno dopasować do licznych stylizacji, jak i umocować w miejscu, które nie jest przesadnie wyeksponowane. Pozwalają także przechowywać drobiazgi niczym w kieszeniach, bez konieczności przesadnego wypychania tych pierwszych. Niejeden dobrze skomponowany i dobrze leżący męski strój nie może obyć się bez tego akcesorium. Takie saszetki występują oczywiście również w większych rozmiarach i są noszone wówczas, kiedy eksponowanie ich nie tylko nie budzi najmniejszych wątpliwości, ale jest wręcz pożądane. Duże, szerokie saszetki stanowią niebanalny dodatek do strojów mniej zobowiązujących, nadając im specyficznego charakteru. Takie saszetki o dużych gabarytach można łączyć w zestawy z tymi o mniejszych wymiarach, sprawia to, że stylizacja staje się jeszcze bardziej intrygująca.

Saszetka męska na pasek do spodni

Męskie saszetki, nie tylko te dopinane do paska, coraz bardziej wracają do łask. Są mniejsze i lżejsze niż przeciętny plecak lub teczka, w dodatku przybierają różne, czasami zaskakujące formy. Ponadto przez długie lata granice pomiędzy strojami męskimi i damskimi były bardzo wyraźnie zarysowane, a liczne modele saszetek uchodziły za mało „męskie”. Obecnie żyjemy w czasach, kiedy granice te coraz bardziej zacierają się. Panowie noszą zaś coraz chętniej charakterystyczne męskie konduktorki czy właśnie saszetki męskie do paska i inne. Oprócz tego zmienia się również podejście do kolorystyki strojów dla panów. Różowe koszule były całkiem niedawno szczytem mody, a takie eleganckie dodatki, jak męskie saszetki skórzane lub wykonane z innych materiałów noszone są chętnie po zewnętrznej, jak i po wewnętrznej stronie odzieży. Saszetki to także odpowiedź na potrzeby mężczyzn poszukujących alternatywy dla niewielkiej, poręcznej damskiej torebki — akcesorium na drobiazgi typowo męskie.