• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - MATO GROSSO

Wysoka jakość galanterii skórzanej to gwarancja estetyki i bezawaryjnej użyteczności produktu przez wiele lat. Jeśli chcesz kupić np. pasek, torebkę, portfel, czy etui na klucze, wybieraj tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów. W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego polskagalanteria.pl znajdziesz wyroby wielu polskich rzemieślników, w tym cenioną, wrocławską markę Mato Grosso, która ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu galanterii skórzanej, która cechuje się niebywałą trwałością. 

Rodzima marka to synonim wysokiej jakości 

Mato Grosso to polska marka pochodząca z Wrocławia, która dzięki ogromnemu doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat w produkcji wysokiej jakości wyrobów skórzanych, cechujących się niebanalnym wzornictwem i dużą wytrzymałością potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym internetowym sklepie polskagalanteria.pl chcemy, aby nasze produkty były jak najbardziej użytecznym i przyjaznym narzędziem, dlatego współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi markami, takimi jak Mato Grosso. 

Produkty z naturalnej skóry to ponadczasowa elegancja 

Jak powszechnie wiadomo, galanteria skórzana wykonywana z wysokiej jakości skór bydlęcych cechuje się ogromną trwałością. Marka Mato Grosso do swoich wyrobów galanteryjnych używa najwyższej jakości naturalnej skóry bydlęcej, pochodzącej z renomowanych, włoskich garbarni, dzięki czemu produkty są wytrzymałe i przyjemne w dotyku. Początkowo firma wykonywała tylko klasyczne produkty, takie jak damskie i męskie portfele i portmonetki, by z czasem sukcesywnie wzbogacić ofertę o produkty wyróżniające się nowoczesnym designem przeplatanym lekką nutą klasycznej elegancji. 

Jakie wyroby Mato Grosso znajdziesz w polskagalanteria.pl? 

W ofercie sklepu polskagalanteria.pl zarówno panie, jak i panowie zaopatrzą się w wysokiej jakości, trwałe i eleganckie portfele w szerokiej gamie kolorystycznej. Wyroby, które przyjemnie leżą w dłoni, bez trudu pomieszczą banknoty, monety, karty płatnicze i niezbędne dokumenty. Pakowane w oryginalne pudełko producenta portfele idealnie nadają się na prezent dla bliskiej osoby.