• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BajuBaj (PL)

Artystyczny design i ponadprzeciętna trwałość – tak w najkrótszych słowach można opisać markę Baju Baj i jej portfele damskie. Cenione na rynku za niebanalne wzornictwo, bogactwo kolorów oraz funkcjonalność, produkty te musiały trafić również do naszej oferty. Chcemy Ci przedstawić najmodniejsze propozycje pochodzące z nowych kolekcji, cieszące się ogromną popularnością wśród eleganckich kobiet o nietuzinkowym guście, ceniących swój indywidualny styl.

Designerskie portfele – kiedy warto je mieć?

Wzorzyste, kolorowe modele portfeli Baju Baj doskonale pasują do kobiet o silnym charakterze, które doskonale wiedzą, czego chcą od życia. To propozycje dla kobiet pełnych werwy, spontaniczności, nietuzinkowego podejścia do codziennych sytuacji, niepoprawnych optymistek i romantyczek. To też modele idealne dla tych, którzy cenią piękno, estetyczne wykonanie, doskonałą jakość oraz ponadprzeciętne wzornictwo.

Posiadanie designerskiego portfela nie oznacza rezygnacji z funkcjonalności i praktycznych aspektów. Ich sporych rozmiarów format gwarantuje pomieszczenie wszystkich niezbędnych dokumentów, nawet w dużej ilości. Odpowiednio przystosowane przegródki pozwolą schować karty kredytowe, wizytówki, pieniądze oraz bilon, a nierzadko i zdjęcia najbliższych. Projektowane przez Baju Baj portfele damskie świetnie komponują się w duecie ze średniej wielkości oraz dużymi torbami, a także wszelkiej maści plecakami. Produkty wykonane z naturalnej skóry są zaś ponadczasowe i uniwersalne.

Zalety posiadania portfela ze skóry naturalnej

Skórzanych portfeli nie trzeba nikomu przesadnie zachwalać – to klasyka w najlepszym wydaniu, a w przypadku portfeli Baju Baj - w odświeżonej, nowoczesnej formie, cieszącej się ogromnym uznaniem za artystyczny kunszt i detaliczne wykonanie. Skórzane portfele, również te wielobarwne, o ciekawych wzorach, można użytkować latami bez uszczerbku dla ich świetnego wyglądu. Są odporne na mechaniczne uszkodzenia, ale i na inne czynniki, jak ścieranie czy nawet zgniatanie. Elastyczny materiał, z jakiego są wykonane, pozwala na noszenie w nich naprawdę dużych ilości dokumentów i kart, bez zmartwień o odkształcenie struktury. Ich ogromną zaletą jest też łatwość w utrzymaniu czystości – aby przywrócić im pierwotny blask, wystarczy przetrzeć ich lico wilgotną szmatką. Również trudniejsze, tłuste zabrudzenia są możliwe do usunięcia bez większych problemów. Naturalna skóra jest odporna na zawilgocenia, dlatego stanowi idealny, codzienny dodatek, niezależnie od panującej aury czy okoliczności. Wyroby skórzane także znacznie łatwiej jest dopasować stylistycznie do innych ważnych dodatków, jak buty, płaszcz czy – oczywiście – torebka.

Kolorowe i modne portfele Baju Baj w naszej ofercie

Cenione za swoją oryginalność i efemeryczność oraz artystyczne zacięcie portfele Baju Baj musiały pojawić się i w naszej kolekcji. Spośród wszystkich wybraliśmy najciekawsze propozycje, zdobione w wielobarwne motyle na szarym, neutralnym tle. Bajkowe kolory oraz kompozycja składająca się z fantazyjnych owadów to obecnie jedna z najciekawszych opcji na rynku. Obok nich dostępne są też inne modele, równie ciekawe pod względem kolorystycznym czy artystycznym. Każdy z oferowanych portfeli Baju Baj jest w dużym, praktycznym rozmiarze. Każdy jest też zapinany na suwak ułatwiający dostęp do zawartości i zapobiegający przed przypadkowym otwarciem i wysypaniem się jej do torebki. Przyjemnym uzupełnieniem tej kolekcji jest pasujące stylistycznie, uniwersalne etui na okulary.