• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - SlavKon (PL)

SlavKon to polska marka pasków skórzanych, która specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości akcesoriów z włoskiej skóry dla klientów indywidualnych. Nowoczesne trendy i precyzja wykonania zapewniają długoletnie użytkowanie. Paski skrojone na miarę są dostępne w naszym sklepie internetowym Polska Galanteria. Szeroka gama rozmiarów i kolorów z klasycznymi i bardziej ekstrawaganckimi klamrami jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli szukasz gustownego prezentu, bądź potrzebujesz pasek do spodni garniturowych, jeansów czy nawet szortów, to dobrze trafiłeś.

SlavKon zapewnia jakość i innowacyjne podejście w kreowaniu tej niezbędnej część garderoby, jaką stanowi pasek. Skórzany pasek, wykonany ze 100% bydlęcej skóry barwionej na kolor granatowy to niesamowita gratka dla eleganckiego mężczyzny. Paski tego rodzaju potrafią wytrzymać nawet kilkadziesiąt lat intensywnej eksploatacji! Gładka struktura dodaje elegancji i ponadczasowego stylu. Szerokość paska wynosi 4 cm, co oznacza, że pasuje do większości szlufek spodni jeansowych, sztruksowych czy bojówek.

Z kolei damski pasek skórzany od firmy SlavKon został wyprodukowany z bydlęcej skóry w kolorze intensywnej pomarańczy. Nietuzinkowy detal, który rozświetli całą kreację i nada jej oryginalnego charakteru. Jednolita skóra licowa jest gładka i elegancka. W razie konieczności oferujemy możliwość skrócenia paska na dowolny wymiar, wystarczy zawrzeć taką informację w formularzu zamówienia. Niestety nie przyjmujemy zwrotów pasków skracanych.