• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui na dowód rejestracyjny

Dowód rejestracyjny to niezbędny dokument, z którym nie powinien rozstawać się żaden kierowca. Można go nosić w portfelu, co z racji jego kształtu nie jest zbyt wygodne. Można przechowywać go także w schowku samochodu, jednak nie jest to rozsądne. Z kolei włożenie go luzem do torebki lub kieszeni grozi przypadkowym zgubieniem. Najlepszym rozwiązaniem jest kupno wygodnego etui na dowód rejestracyjny. Dzięki niemu ten ważny dokument będzie chroniony przed zniszczeniem i łatwo będzie go zlokalizować nawet w bardzo obszernej torbie.

Elegancki drobiazg galanteryjny

Skórzane etui na dowód rejestracyjny przystosowane jest rozmiarem idealnie do polskich dokumentów, dlatego kupując je, możesz mieć pewność, że będzie pasowało. Klasyczne etui na karty kredytowe czy wizytówki nie nadaje się do tego celu. W tym eleganckim etui często oprócz miejsca na dowód przewidziano też dodatkowe przegródki, w których można schować na przykład dokument potwierdzający ubezpieczenie samochodu. Niektóre wyposażone są w plastikowe kieszonki, do których można włożyć także prawo jazdy, dowód osobisty czy karty kredytowe. W ten sposób etui na dokumenty samochodowe może w dużym stopniu zastąpić klasyczny portfel.

W sklepie Polska Galanteria dostępne są etui różnego rodzaju. Można z nich stworzyć stylowy zestaw, w którym wygodnie będą przechowywane dokumenty, długopisy i okulary. Wykonane z solidnej, licowej skóry z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naturalna skóra miękka i przyjemna w dotyku to szlachetny materiał, który z wiekiem wręcz zyskuje na wyglądzie. Główną zaletą skórzanej galanterii jest to, że zawsze prezentuje się niezwykle elegancko, w związku z czym jej używanie jest czystą przyjemnością.

Doskonały pomysł na niebanalny prezent

Dokumenty włożone do solidnego etui nie tylko są chronione przed przypadkowym zniszczeniem, ale także dobrze wyglądają. Skórzany pokrowiec na dowód rejestracyjny prezentuje się bez wątpienia lepiej niż anonimowa plastikowa okładka, ozdobiona co najwyżej logo ubezpieczyciela. Jeżeli komuś zależy na tym, aby w każdej sytuacji prezentować się naprawdę szykownie, to warto zadbać o drobiazgi. Często to właśnie detale decydują o efekcie, dlatego warto pokusić się o uzupełnienie swojego kompletu o niebanalne etui na dokumenty samochodowe.

Stylowe akcesoria skórzane dostępne w ofercie sklepu Polska Galanteria to także świetny pomysł na niezobowiązujący prezent. Solidnie, elegancko wykończone etui spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Prosta forma i wygodny, kompaktowy rozmiar sprawia, że bez trudu zmieści się do niewielkiej torebki czy kieszeni. W naszym sklepie można kupić skórzane etui na dowód rejestracyjny w kilku kolorach, najpopularniejsze są czarne i brązowe, ale części klientów, zwłaszcza kobiet na pewno przypadną do gustu te w barwie żywej czerwieni lub jasnego błękitu. Klasyczne kolory będą pasowały zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.