• Kategorie
  • Szukaj
  • Kreator Paska

 

Pasek na zamówienie, który będzie dopasowany idealnie do Ciebie? Polska Galanteria oferuje taką możliwość. Korzystając z kreatora paska, możesz samodzielnie zaprojektować pasek wizytowy, pasujący do Twojej garderoby. Jak to działa? Wystarczy, że wybierzesz preferowaną długość paska, klamrę oraz jego kolor, a my stworzymy pasek na Twoje indywidualne zamówienie. Zapomnij o zbyt długich paskach lub takich, które co prawda mają idealne wymiary, ale klamra zupełnie nie odpowiada Twoim preferencjom. W kreatorze możesz także porównać między sobą poszczególne modele, tworząc kilka różnych projektów, aby finalnie zdecydować się na ten najbardziej odpowiedni.

Kreator paska - zalety

Kupując gotowy pasek w sklepie z galanterią, najczęściej nie masz dużej możliwości wyboru. Modele są już zaprojektowane i mają określoną długość czy klamrę. Nierzadko zdarza się, że pasek okazuje się zbyt długi czy krótki, choć poza tym wygląda idealnie. W innych przypadkach zdarza się, że co prawda cały pasek jest wykonany ze skóry najlepszej jakości i ma właściwą długość, jednak jego kolor czy klamra zupełnie Ci nie odpowiada. Nasz kreator umożliwia stworzenie wariantu paska wizytowego, który będzie idealnie dopasowany do Twoich preferencji.

Pasek z kreatora - pomysł na prezent?

Jeśli chcesz kupić skórzany pasek w prezencie i dobrze znasz gust obdarowywanej osoby, skorzystanie z kreatora paska będzie doskonałym pomysłem. Dzięki temu unikniesz wpadek z zakupem wariantu zbyt długiego czy krótkiego modelu, a przy tym nie musisz się martwić tym, że nie możesz znaleźć paska w ulubionym kolorze danej osoby. To szyte na miarę rozwiązanie świetnie sprawdzi się w przypadku prezentu na każdą okazję - od Świąt Bożego Narodzenia po imieniny, urodziny czy Dzień Chłopaka.

Charakterystyka pasków z kreatora

Nasze paski są wykonane w stu procentach z naturalnej, bydlęcej skóry. Ich produkcja odbywa się w Polsce - jedynie z użyciem skór z naszych rodzimych garbarni. Wykonanie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal oraz użycie sprawdzonych materiałów sprawia, że oferowane przez nas paski przetrwają bez uszczerbku nawet przez kilkadziesiąt lat intensywnego użytkowania. Paski wizytowe z kreatora mają szerokość 35 mm, która pasuje do większości szlufek wszystkich modeli spodni wizytowych i garniturowych. Oprócz tego będą także pasować do chinosów, jeansów czy sztruksów. 


Oferowane do wyboru klamry są pełne, klasyczne, eleganckie i bez wątpienia przyciągają wzrok. Zdecydowaliśmy się na estetyczne i ponadczasowe motywy, które pasują do większości klasycznych stylizacji. Klamry wyposażone są w automat, który gwarantuje komfort użytkowania i płynną regulację zapięcia w obwodzie. Zastosowany mechanizm jest solidny i w pełni bezawaryjny. System zamykania działa na zasadzie tak zwanego samo-zacisku zapewniającego stabilność i uniemożliwiającego przesuwanie się klamry względem paska bez Twojej ingerencji. Klamrę możesz odpiąć, odchylając jedną jej stronę w kierunku zewnętrznym. Użycie takiego rodzaju zapięcia pozwala na zastosowanie pasków z litej skóry, jako że część skórzana nie posiada zamontowanych “ząbków”, które mogłyby sprawić niemiłą niespodziankę. 

 

Jeśli szukasz paska dopasowanego w pełni do Twoich preferencji oraz garderoby wizytowej, skorzystanie z kreatora paska jest doskonałym rozwiązaniem. Pasek zaprojektowany w ten sposób to również świetny pomysł na prezent dla wszystkich osób ceniących szyk i klasę. Jeżeli potrzebujesz pomocy w stworzeniu paska lub dobraniu odpowiednich wymiarów, skontaktuj się z nami - z przyjemnością Ci pomożemy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z zakupów, co potwierdzają liczne opinie usatysfakcjonowanych klientów.