• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Wild

Wśród polskich producentów dodatków galanteryjnych jednym z najbardziej znanych i cenionych zarówno za surowce, jak i za jakość wykonania, jest marka Wild. Cechą charakterystyczną jej produktów jest specyficzne wzornictwo oraz ciekawa kolorystyka, nietuzinkowość i doskonałe, detaliczne wykonanie. Produkty tej marki cenią mężczyźni o silnej i wyrazistej osobowości, którzy lubią pokazywać światu swoją wyjątkowość. Chociażby z tego powodu produktów sygnowanych tym logo nie mogło zabraknąć i w naszym sklepie.

Jakie są portfele marki Wild?

Produkowane przez markę Wild portfele trudno pomylić z jakimikolwiek innymi, a wszystko przez bardzo charakterystyczne, powtarzające się w całej kolekcji wzornictwo, wyraźne logo i przebiegające pionowo, estetyczne przeszycie. Producent także dość często wykorzystuje do obszywania swoich produktów nici w kontrastowych kolorach, co pozytywnie wpływa na wygląd portfeli i ich rozpoznawalność. Dzięki temu doskonale i harmonijnie łączy nowoczesność z absolutną, galanteryjną, męską klasyką, wpisując się w obowiązujące trendy, jednocześnie nie rezygnując z tradycji. W ten sposób produkty firmy Wild podobają się zarówno miłośnikom klasycznych, niewielkich i uniwersalnych portfeli, jak i nowoczesnym, przebojowy, mężczyznom, ceniącym oryginalność i funkcjonalność. Dla wygody użytkowania część modeli została wyposażona w praktyczną kieszonkę z przodu, przeznaczoną na przechowanie bilonu. Oczywiście każdy z oferowanych modeli został wykonany z najlepszej jakości naturalnej skóry, zapewniającej długoletnie użytkowanie.

Dlaczego warto wybrać skórzany portfel?

Produkty, jakie oferuje Wild, to pierwszorzędna galanteria – skórzane portfele to wciąż klasyk, który się nie nudzi i nie wychodzi z mody, a ponadczasowa, uniwersalna stylistyka i prostota formy są doceniane bezustannie. Naturalna skóra idealnie nadaje się codziennego użytkowania, ponieważ jest bardzo trwałym materiałem, odpornym na wszelkiego rodzaju uszkodzenia,w tym na ścieranie. Wykonany w taki sposób portfel nie odkształci się ze względu na dużą elastyczność skóry, nawet jeśli w środku znajdzie się naprawdę duża ilość dokumentów i kart czy gotówki. Ten rodzaj portfela możesz zabrać na każde spotkanie i okoliczność, niezależnie od ich charakteru. Sprawdzi się zarówno na spotkaniach biznesowych, jak i na wakacjach z dziewczyną. Możesz nosić go w kieszeni w spodniach, w kurtce czy w eleganckiej aktówce – zawsze będzie prezentować się dobrze i na miejscu, przydając elegancji i szyku. Zaletą skórzanych portfeli jest też łatwość w ich czyszczeniu – do przywrócenia im świeżości wystarczy wilgotna szmatka. Co więcej, produkty Wild są odporne na działanie wody, dlatego można korzystać z nich – bez szwanku dla ich wyglądu – w każdej sytuacji i w każdych warunkach.

Szeroka oferta produktów marki Wild w naszym sklepie

Do naszego sklepu wybraliśmy topowe modele marki Wild – portfele cieszące się niegasnącym uznaniem naszych Klientów. To najciekawsze stylistycznie propozycje, wykonane z doskonałej jakości naturalnej skóry bydlęcej. Dzięki temu wszystkie produkty cechuje ponadprzeciętna trwałość i odporność na uszkodzenia.

Wśród wybranych modeli znalazły się klasyki, jak małe i duże, pionowe i poziome propozycje z zapięciem w formie zatrzasku, tradycyjne, prostokątne modele bez zapięcia czy wersje o bardziej wyszukanym kształcie, wyposażone w niewielką kieszonkę na monety z przodu. Dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do Twoich potrzeb.