• Kategorie
  • Szukaj
  • Obroże

Żaden właściciel psa nie obędzie się bez wysokiej jakości i funkcjonalnej obroży, szczególnie podczas codziennych spacerów. Pełni ona wiele różnych funkcji. Obroża umożliwia kontrolowanie zwierzęcia i złagodzenie stresu. W sytuacji, w której zwierzę się zgubi, obroża może pomóc mu w powrocie do domu. Dostępne na sklepowych półkach produkty tego typu mogą się od siebie różnić zarówno materiałem wykonania, jak i rozmiarem czy obecnością dodatkowych funkcji czy elementów. Obroże skórzane dla psa z naszego sklepu internetowego Polska Galanteria sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników tych czworonogów.

Jak wybrać idealną obrożę skórzaną?

Jak już zostało wspomniane, obroże produkuje się z różnego rodzaju materiałów. Godne polecenia są w szczególności modele skórzane, które są bardzo wytrzymałe i prezentują się niezwykle elegancko. Obroże skórzane dla psa dostępne są w wielu różnych wersjach kolorystycznych, które z łatwością dopasować można do koloru sierści psa. Kluczowym parametrem akcesoriów tego typu są ich wymiary - długość oraz szerokość. Aby je ustalić, należy zmierzyć obwód szyi zwierzęcia. Zapinając obrożę psu, należy włożyć między jego szyję i pasek 2 palce. W ten sposób z łatwością można sprawdzić, na którą dziurkę powinno się zapiąć sprzączkę lub w jaki sposób wyregulować długość obroży, która jest zapinana na klamrę. Jeżeli włożenie 2 palców nie jest możliwe, oznacza to, że obroża jest zapięta za ciasno. Z kolei, gdy włożyć można pod nią kilka palców, to znak, że jest zbyt luźna i zwierzak będzie w stanie z łatwością się z niej wyswobodzić.

Wysokiej jakości obroże skórzane dla psów

Nasz sklep internetowy Polska Galanteria oferuje różnego rodzaju wysokiej jakości obroże skórzane dla psa renomowanych marek. To produkty zarówno wytrzymałe, jak i eleganckie oraz odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, do jakich może dojść podczas ich codziennego użytkowania. Poszczególne modele mogą mieć różną długość, szerokość oraz kolor. Poza obrożami skórzanymi gładkimi dostępne są tutaj także wyroby ozdobione mniejszą lub większą ilością kostek. Kupując je można mieć pewność, że posłużą one przez długi czas.