• Kategorie
 • Szukaj
 • Saszetki męskie na pas

Wygodne i praktyczne saszetki dla panów mogą być saszetkami noszonymi w dłoni, na specjalnym, krótkim pasku, jak i saszetkami mocowanymi wokół pasa — tzw. nerkami. Te pierwsze zazwyczaj powstają ze szlachetnych materiałów, jak na przykład naturalna skóra, natomiast nerki to najczęściej saszetki z wygodnych, miękkich i wodoodpornych tworzyw sztucznych, chociaż i wśród nich znaleźć można modele skórzane. Męskie saszetki, podobnie do damskich torebek, różnią się pomiędzy sobą rozmiarami, a także kolorystyką. O ile panowie ubierający się klasycznie sięgną raczej po odcienie: szarości, czerni, beżu i brązu, to nowoczesne, sportowe stroje pozostawiają dużą dowolność w tym zakresie i mile widziane są także żywe kolory.

Saszetki z fantazją

Męskie saszetki na pas do strojów sportowych, takich jak chociażby jeansy, dres czy strój na rower — to najczęściej właśnie saszetki w żywych barwach, jak chociażby:

 • jaskrawoczerwony
 • intensywnie żółty
 • nasycony błękit
 • chabrowy

Oprócz koloru potrafi wyróżniać je nietuzinkowy krój. Naturalnie są pośród nich saszetki bardzo proste, z jedną komorą, jednak nie brakuje również saszetek z dodatkowymi komorami oraz kieszeniami, a także małymi kieszonkami po zewnętrznej stronie. Ciekawy pod tym względem jest, chociażby „wzór VI” marki KOWALSKI GROUP, czyli saszetki męskie na pas z największą, główną komorą oraz z szeregiem kieszeni i kieszonek po obydwu stronach saszetki: od frontu i z tyłu — w części przylegającej do ciała. Ten model występuje w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych i jest wyposażony między innymi w charakterystyczną kieszonkę na telefon komórkowy / smartfona. Jest to model zarówno bardzo solidny, ciekawy pod względem wzornictwa, jak i bardzo przystępny cenowo w stosunku do saszetek znanych marek odzieżowych dostępnych w sieciowych sklepach.

Saszetki męskie nerki najwyższej polskiej jakości

Wszystkie oferowane przez polskagalanteria.pl nerki są saszetkami polskich marek. Dbamy nie tylko o atrakcyjny wygląd oraz ich atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim — o jakość, której rodzimym wyrobom nie można odmówić. Ponadto mamy świadomość tego, jak wielu spośród naszych klientów poszukuje właśnie polskich artykułów, nie tylko z dziedziny galanterii, ze względu na swoisty ekonomiczny patriotyzm i chęć dbania o dobro polskiej gospodarki. Oferta sklepu polskagalanteria.pl to po prostu wysokojakościowe, eleganckie i modne akcesoria galanteryjne. Wiemy doskonale, że dobra saszetka typu nerka powinna być zarówno prawidłowo i dokładnie zszyta, jak i zapinana, najlepiej na suwak. Saszetki męskie nerki od polskagalanteria.pl są szyte z dbałością o każdy detal. Każda z nich przymocowana jest zaś do wytrzymałego paska zapinanego w prosty sposób za plecami. Dzięki prostemu zapięciu jest to łatwe i nie wymaga zbyt dużo czasu ani manipulowania przy zapięciu podczas zakładania.

Dokąd z saszetką?

Takie saszetki są bardzo funkcjonalne w różnorodnych okolicznościach. Saszetkę łatwo zabrać np.:

 • na spacer,
 • na wakacje,
 • na zakupy,
 • do pracy (jeżeli nie obowiązuje oficjalny strój, np. do pracy fizycznej, pracy jako kierowca, kurier itp.),
 • wszędzie tam, gdzie brakuje dodatkowej kieszeni, ręce muszą pozostać wolne, a kieszeń jako taka jest potrzebna.

Łatwo zauważyć zatem i to jeszcze zanim po raz pierwszy użyje się takiej saszetki, że saszetki męskie na pas dają ogromną swobodę. Chociaż saszetki oferujemy tutaj w kategorii „męskie”, to jest to oczywiście produkt przeznaczony dla przedstawicieli obydwojga płci tzw. unisex. Jedynie krój poszczególnych saszetek, ich fasony i wzornictwo, sprawiają, że poszczególne spośród nich można uznać za typowo męskie lub typowo kobiece. Część spośród asortymentu polskagalanteria.pl kwalifikuje się zresztą do obydwu tych kategorii, szczególnie te pozbawione dodatkowego wzoru, utrzymane w jednolitych barwach, na przykład czerwone, jednokomorowe.

Morowo czy rockowo?

Na wszystkich „morowych chłopaków” czekają oczywiście nasze saszetki typu moro. Do wyboru są tutaj te najbardziej charakterystyczne w naszym regionie, czyli prezentujące „kamuflaż” zielono-brązowy, ale także z podobnym wzorem w kolorach: szarości, czerni i bieli albo np. saszetki męskie nerki w stylu moro, jednak deseń, który je zdobi składać może się z charakterystycznych pikseli, w barwach moro. Nie każdy jest miłośnikiem militariów albo myślistwa, bądź też innych dziedzin, w których kamuflaż jest nieodzowny. I dlatego dla rockmenów przygotowaliśmy saszetkę Besa z motywem napisu „rock”, a dla tych, którzy cenią sobie szczególnie skórę naturalną — szereg saszetek wykonanych właśnie z tego materiału. Niezależnie od gustu i praktycznych potrzeb w witrynie polskagalanteria.pl znaleźć można zatem saszetki o różnych parametrach i na różne okazje. Nareszcie nie tylko panie mają liczne modele torebek do wyboru, ale także panowie — mogą dobierać ciekawe i wygodne saszetki do swoich, zróżnicowanych pod względem kolorystycznym albo ich fasonu, strojów.