• Kategorie
  • Szukaj
  • Saszetki męskie do ręki

Męską alternatywą dla damskiej torebki na ramię są oczywiście typowo męskie saszetki. Klasyczne saszetki z prawdziwej skóry, noszone najczęściej w dłoni na specjalnym, krótkim pasku, w niektórych wariantach przyjmują również wersję męskiej skórzanej konduktorki. To bardzo wygodne i poręczne skórzane etui na portfel, telefon oraz dokumenty dla panów. Pomieści dokładnie tyle, ile zazwyczaj mężczyzna nosi przy sobie. Nie musi zatem mieć rozmiarów przeciętnej torebki damskiej, typu shopper, która pomieścić musi w sobie szereg kosmetyków i akcesoriów do poprawy urody.

Jakość i styl

Saszetki męskie skórzane do ręki to najczęściej saszetki nieco mniejsze niż te mieszczące format A4. Takie saszetki pomieszczą zatem podstawowe drobiazgi jak np.:

  • portfel
  • paszport
  • chusteczki do nosa itp.

Saszetki oferowane przez polskagalanteria.pl są przede wszystkim produktami bardzo wysokiej jakości: zarówno pod względem materiałów, z jakich one powstają, jak i ich wykonania. Każda saszetka posiada jedną lub kilka komór, a ponadto — dodatkowe kieszenie po zewnętrznej stronie. Komory oraz kieszenie są naturalnie zapinane na suwak, w związku z czym nie ma obaw o przypadkowe zgubienie zawartości. To solidne, szczelne saszetki, przydatne na co dzień i w podróży, gdzie zarówno waga, jak i objętość posiadanych przy sobie przedmiotów ma ogromne znaczenie. Oferowane przez nasz sklep są oczywiście produkcji polskiej.

Znajdź swój kolor

Męska saszetka do ręki może wydawać się na pierwszy rzut oka banalnym akcesorium. Panowie najczęściej wybierają w jego przypadku kolory typu szary lub czarny. To oczywiście świetny wybór zawsze wówczas, kiedy chodzi o klasyczną elegancję, nacechowaną kolorystyką bardzo wyważoną i uniwersalną. Cały strój w kolorze czarnym czasami prezentuje się elegancko, innym razem — raczej ponuro. Warto w związku z tym sięgać po inne kolory, a przynajmniej wówczas, kiedy chodzi o dodatki. Obok nieśmiertelnej klasyki w kolorze czarnym sklep polskagalanteria.pl poleca zwłaszcza saszetki w bardzo modnym obecnie kolorze karmelowym. Tzw. camel i inne odcienie brązu, przez wiele lat traktowane nieco po macoszemu, królują w modzie w tym sezonie! W witrynie polskagalanteria.pl nie mogło zatem zabraknąć także saszetek w takich barwach. Można zatem śmiało wybierać pomiędzy: tradycyjnymi i nowoczesnymi krojami saszetek męskich do ręki, jak i ich kolorystyką. Bez względu na to, czy ostateczny wybór padnie na saszetkę w kolorze czarnym, czy może na brązową, obydwa te kolory znakomicie komponują się ze stylizacjami o bardziej uroczystym, jak i o sportowych charakterze.

Elegancko czy sportowo?

No właśnie — męskie skórzane saszetki od polskagalanteria.pl pozwalają na odnalezienie modeli w różnych stylach. Wystarczy spojrzeć na poszczególne modele, z których większość to oczywiście klasyczne, czarne saszetki, jakie sprawdzą się w zestawie z jeansami, ale i ze spodniami do garnituru. Większość spośród tych eleganckich modeli raczej nie współgra z wygodną, sportową odzieżą typu dres czy dresowe bluzy, jednak w naszej witrynie wybór saszetek jest na tyle szeroki, że znajdą się również te komponujące się z takiego rodzaju strojami, jak chociażby model MAGRE WALDEK w kolorze brązowym, o wybitnie sportowym charakterze.Saszetki męskie do ręki najczęściej powstają ze skóry o jednolitej strukturze, tymczasem brązowy model WALDEK zdecydowanie się na ich tle wyróżnia. Niezależnie od tego wszystkie są niewielkie, poręczne i bardzo funkcjonalne.

Produkcja polska, włoski szyk

Wszystkie nasze skórzane saszetki są saszetkami wykonanymi z najwyższej jakości surowców. Chociaż jesteśmy polską marką, korzystamy także chętnie ze sprawdzonych i znanych na całym świecie materiałów, jak na przykład najwyższej klasy włoska skóra. Włoski szyk, którego jeden z symboli włoska skóra stanowi, jest również charakterystyczny właśnie dla tej nacji, która znacznie bardziej dba od dawna o elegancki wygląd na co dzień, niż przedstawiciele innych nacji, preferujący luźniejsze i mniej zobowiązujące stroje. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali to, co najlepsze, między innymi: starannie wykonane w Polsce saszetki męskie skórzane do ręki ze skóry włoskiej. Niezależnie od tego, z jakiego pochodzenia skóry powstała konkretna saszetka — właśnie fakt, że została wykonana ze skóry naturalnej, sprawia, że już na pierwszy rzut oka odróżnia się ona od saszetek z tworzyw sztucznych. Nawet jeżeli nie widzisz tego na zdjęciu, z pewnością dostrzeżesz ten fakt po zakupach.

Nowoczesna męska saszetka do ręki

Saszetki tego typu przez długi czas kojarzyły się z elementem stroju starszych panów, gdyż ostatnio były szczególnie na topie kilka dekad temu. Niemniej obecnie powstają bardzo atrakcyjne i nowoczesne ich warianty. Ponadto, oprócz saszetek noszonych w ręku ciekawe są również tak zwane nerki, czyli saszetki na szerokim pasku mocowane na nim wokół pasa, które chyba nigdy do końca z mody nie wyszły. Są wyjątkowo praktyczne, pozostawiają wolne ręce, co nie jest bez znaczenia podczas codziennego funkcjonowania, są mocno przymocowane, a zatem — łatwiej jest takiej saszetki nie zgubić.