• Kuferki

Pierwowzoru współczesnej torebki kuferka można dopatrywać się w podręcznym bagażu sprzed setek lat. Historia tego modelu torebki sięga XIX wieku, gdzie w podróż zabierano ciężkie i duże skrzynie. Na przestrzeni kolejnych lat taką formę bagażu zaczęły zastępować mniejsze kufry i kuferki, które stały się inspiracją  dla współczesnych projektantów do stworzenia nowoczesnych i bardzo praktycznych torebek w kształcie kuferka.


W naszym sklepie internetowym poslkagalanteria.pl znajdziesz bogatą ofertę kuferków, które są nieodzownym atrybutem każdej kobiety. Łączą one w sobie funkcjonalność i elegancję. Ich praktyczny, a zarazem bardzo oryginalny trapezowy kształt doskonale sprawdzi się w drodze do pracy bądź przy kawie z przyjaciółką. Zestawiony z lekkim sweterkiem, jeansami oraz wygodnymi balerinami będzie idealnym dopełnieniem dziennej niezobowiązującej stylizacji, natomiast z małą czarną bądź elegancką bluzką i ołówkową spódnicą stworzy idealny look dla każdej bizneswoman.

 

Dostępne w naszym sklepie torebki w kształcie kuferka to produkty wyłącznie z naturalnej skóry licowej, która jest bardzo trwała, solidna, a przy tym prezentuje się bardzo elegancko. Długie i praktyczne rączki pozwalają na noszenie jej w dowolny sposób - możesz nosić ją na ramieniu, przedramieniu lub w dłoni. Różnorodna paleta kolorów oferowanych przez nas torebek gwarantuje, że znajdziesz kolor, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Nasze produkty są one w całości szyte, dzięki czemu będą Ci służyły przez długie lata. Zapraszamy do zakupów!