• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - El Forrest

Pochodzące od znakomitego, polskiego producenta El Forrest portfele dla kobiet i mężczyzn to propozycje absolutnie wyjątkowe. Do odwzorowania ich modnych projektów galanteryjnych wykorzystywana jest ręcznie garbowana skóra bydlęca, pozwalająca uzyskać niepowtarzalną fakturę. Struktura ta jest zupełnie odmienna od tej, jaką można znaleźć u innych producentów i to właśnie ze względu na nią oraz na jakość tych produktów postanowiliśmy umieścić je w ofercie naszego sklepu.

Elegancka klasyka w nowoczesnym wydaniu

W portfelach marki El Forrest urzeka przede wszystkim ich osobliwa prostota formy, doskonałe, sztukatorskie wykonanie, doskonała jakość wykorzystanych do produkcji materiałów oraz ciekawa, bogata kolorystyka. Chociaż producent widocznie stawia na tradycję, jego projektom trudno odmówić nowoczesności – wszystko zaś przez podejście do końcowej obróbki, subtelnych skosów w klapkach czy kontrastowych, ale nadal harmonijnie korespondujących z resztą portfela, kolorów nici. Wśród propozycji nie brak również opcji o finezyjnych przeszyciach czy wyposażonych w bardzo charakterystyczne zapięcie na „klik”.

Najbardziej osobliwe jest jednak wykorzystanie ręcznie garbowanej skóry bydlęcej, która w dotyku znacznie się różni od surowców obrabianych mechanicznie. To wyraz szacunku dla klienta oraz rzemiosła, jakim się zajmują, a także chęć wykonania produktów absolutnie wyjątkowych i nietuzinkowych, takich, jakich nie będzie w stanie zaoferować żaden inny producent. W El Forrest i portfelach wychodzących z manufaktury tej firmy drzemie duch indywidualizmy i oryginalności, które doceniają koneserzy rzeczy nieprzeciętnych i zdecydowanie wyjątkowych.

Komu przyda się portfel ze skóry naturalnej?

Czy klasyczny, czy nowoczesny, skórzany portfel jest galanteryjnym dodatkiem, który przyda się każdemu, bez względu na ulubiony styl ubierania się czy wykonywaną pracę. Portfele El Forrest to funkcjonalne i estetyczne elementy damskiej i męskiej galanterii, które z łatwością można dopasować do codziennych stylizacji, torebek czy aktówek. Ich wysoka jakość wykonania oraz najlepsze materiały gwarantują wieloletnie użytkowanie. Skóra naturalna jest bardzo wdzięcznym, elastycznym materiałem i nawet z czasem nie rozciąga się ani nie odkształca, również wpływem większej ilości dokumentów, jakie się znajdą w portfelu. Na komfort użytkowania składa się też łatwość w jej czyszczeniu – wystarczy wilgotna szmatka, aby przywrócić licu skóry jego pierwotny wygląd i blask. Bydlęca skóra jest też niezwykle odporna na mechaniczne uszkodzenia oraz na przecieranie, a raz zabarwiona nie zmieni koloru, także pod wpływem działania wody, na którą jest odporna.

Modele portfeli El Forrest w naszym sklepie

Do naszego sklepu wybraliśmy wyjątkowe portfele El Forrest, zarówno damskie, jak i męskie. W kolekcji umieściliśmy charakterystyczne dla tej marki modele, takie jak małe, poziome portfele z zapięciem w formie zatrzasku, klasyczne pionowe portfele bez zapięcia czy bardziej nowoczesne, duże, pionowe, dwuskrzydłowe modele z zapięciem. Dla kobiet rekomendujemy długie, poziome warianty w intensywnych kolorach, zapinane na suwak, które można uzupełnić praktycznym etui na klucze, również zapinanym na zamek błyskawiczny. Dostępne są też opcje z wewnętrzną klamrą i miejscem na bilon. Wszystkie pochodzące z oferty El Forrest portfele są zawsze najwyższej jakości.