• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ZOI (PL)

Notes może mieć różne zastosowania, niektórym służy do zapisywania myśli, wierszy, projektów, planów dnia, a innym do robienia listy zakupów. Jeżeli lubisz pisać ręcznie i szukasz pięknego notesu, który mógłby Ci służyć przez lata, zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki ZOI.

Ręczna robota

ZOI jest polską firmą dostarczającą wysokiej jakości notesy z wymiennymi wkładami. W tym wypadku nie ma mowy o żadnych kompromisach - są to produkty najwyższej jakości. ZOI to notesy wykonane z wyselekcjonowanych skór naturalnych. Wszystkie są robione ręcznie w pracowni rzemieślniczej Piotra Koniecznego. Każdy produkt jest niepowtarzalny, nie znajdziesz drugiego takiego notesu na świecie. Notatniki są wykonane z ogromną starannością i dbałością o detale. To doskonała inwestycja na wiele lat, gdyż każdy notes ma wymienne kartki. W naszym sklepie Polskagalanteria.pl znajdziesz notesy ZOI w różnych kolorach, a na kartkach znajdują się delikatne, szare kropki, które umożliwiają swobodne zapisywanie myśli. Polecamy minimalistyczne notesy Vintage wykonane z jednego, giętkiego, elastycznego kawałka skóry, a także funkcjonalne notesy z dodatkową kieszenią na notatki.  

Idealna propozycja na prezent

Notesy ZOI będą doskonałą propozycją na prezent dla osób, które lubią notować lub chcą zacząć to robić. Wszystkie oferowane przez nas produkty są zapakowane w gustowne, sosnowe skrzynki od producenta. To produkty wyjątkowe, które zachwycają niebanalną stylistyką oraz funkcjonalnością. Sprawdzą się jako prezent na wiele okazji. U nas znajdziesz je w bardzo przystępnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą.