• Kopertówki

Historia kopertówki sięga aż epoki wiktoriańskiej, gdzie kobiety nosiły przy sobie małe, lecz bogato zdobione torebki. Wyściełane były one przeważnie jedwabiem, a ich zawartością były chusteczki oraz sole trzeźwiące. Po raz kolejny pojawiły się w latach 40. XX wieku, kiedy to stały się idealnym dodatkiem do wieczorowych kreacji. Od tego momentu na stałe zagościły w modzie kobiecej.

Torebki kopertówki, jakie oferujemy mają różne rozmiary i kształty. Są bardzo subtelne i eleganckie. Natomiast rozwiązania, jakie wprowadziliśmy do naszych kopertówek, pozwalają na noszenie ich zarówno w dłoni, jak i na pasku. Są miękkie i miłe w dotyku. Dzieje się tak dlatego, że zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Skóra ekologiczna, z której są wykonane nasze kopertówki, to gwarancja jakości i funkcjonalności. Jej atutem jest to, że nie sztywnieje w niskich temperaturach i zawsze jest miła i miękka w dotyku. Dodatkowo kopertówki są usztywniane od wewnątrz, co sprawia, że przez cały czas pięknie się prezentują, są pojemne jak na swój rozmiar oraz wygodne w użytkowaniu.

 

Zaglądając na naszą stronę internetową polskagalanteria.pl w celu znalezienia odpowiedniej kopertówki, możecie być pewne, że nie będziecie już szukać w innych sklepach. Oferujemy nie tylko znakomitej jakości produkty, ale również prezentujemy je na stronie internetowej, która jest bardzo intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. Nasze produkty występują również w bardzo przystępnych cenach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również wiele propozycji rabatowych oraz obniżek cenowych. Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów.