• Kategorie
  • Szukaj
  • Kopertówki

W damskiej szafie czy garderobie poza licznymi ubraniami i butami znajdują się również akcesoria. Mowa o paskach, rękawiczkach, biżuterii i oczywiście torebkach. Bo jak dobrze wiemy, jedna torebka to zdecydowanie za mało. Dobrze jest móc wybierać spośród różnych opcji. Czasem niezbędna jest duża torba, która pomieści laptopa, dokumenty, czy przybory dla małego dziecka. Czasem potrzebna jest średniej wielkości torebka, w której będzie można schować drugie śniadanie, książkę i okulary. A czasem niezbędna jest mała torebka, której zawartością będzie wyłącznie telefon komórkowy i klucze. W zależności od tego, gdzie kobieta wychodzi, dobiera do okoliczności odpowiednią torebkę. Dlatego tak duże znaczenie ma wielkość. Jeśli poszukujesz niewielkiej torebki, rozejrzyj się po naszej ofercie kopertówek ze skóry ekologicznej. Gwarantujemy jakościowe wyroby, idealne na każdą okazję. W sklepie internetowym Polska Galanteria znajdziesz różne fasony i kroje niewielkich rozmiarowo torebek. Można również przebierać w kolorach. Każda z pań z pewnością dobierze coś dla siebie.

Dla tych kobiet, które dbają o środowisko - kopertówki damskie ze skóry ekologicznej

W dobie XXI wieku mamy coraz większą świadomość odnośnie planety, na której żyjemy. Coraz większej liczbie osób nie jest obojętny jej dalszy los. O środowisko można dbać na różne sposoby. Jedni porzucili samochody i przesiedli się na rowery, aby nie emitować spalin. Inni przechadzają się po lasach i plażach, aby zbierać śmieci pozostawione przez innych ludzi. Sposobów jest naprawdę wiele. Jeśli chcesz dołączyć do tego ruchu, możesz wybierać ubrania, które są przyjazne środowisku. Jednym z nich są wyroby ze skóry ekologicznej. Torebki właśnie z takiego materiału znajdują się w ofercie naszego sklepu. Skóra ekologiczna wyglądem bardzo przypomina skórę naturalną. Jednak tak naprawdę jest tkaniną poliestrową, pokrytą polichlorkiem winylu. Co istotne, zamiast produktów pochodzenia zwierzęcego wykorzystuje się przy jej tworzeniu procesy chemiczne. Tak powstaje eko skóra, z której torebki znajdziesz u nas.

Zalety torebek wykonanych z materiału, jakim jest skóra ekologiczna

Przede wszystkim trzeba podkreślić, że materiał, jakim jest eko skóra nie posiada unikalnych cech i znamion. Nie posiada również charakterystycznego zwierzęcego zapachu, w odróżnieniu od skóry naturalnej. To materiał poliestrowy, z którego często tworzy się takie produkty jak paski, portfele czy torebki. Jakie są zatem plusy kopertówek damskich ze skóry ekologicznej, które możesz kupić w Polskiej Galanterii? Są one bardzo trwałe. Nie musisz martwić się, że po jednym sezonie torebka będzie nadawała się do wyrzucenia. Absolutnie tak nie jest. Jeśli będziesz o nią odpowiednio dbać, posłuży Ci przez lata. W przypadku powstania jakichkolwiek zabrudzeń na torebce, użyj do ich starcia lekko zwilżonej szmatki. Pamiętaj jednak, aby przy pocieraniu nie używać zbyt dużej siły. Zamiast silnych, chemicznych detergentów posłuż się wodą z rozpuszczonym w niej uprzednio szarym mydłem. Istnieją również specjalne środki, służące do czyszczenia skór ekologicznych. Pod żadnym pozorem nie stosuj środków, które mają w swoim składzie wybielacze. Eko skóra w przeciwieństwie do skóry naturalnej nie lubi olejów, ponieważ nie posiada porów, w które ten mógłby wniknąć. Chcąc więc zaimpregnować torebkę używaj specjalistycznych balsamów przeznaczonych właśnie do tego rodzaju materiału.