• Kategorie
  • Szukaj
  • Paski parciane

Pasek parciany

Pasek to jeden z elementów galanterii, który przez wiele osób noszony jest codziennie. Z jego funkcjonalności i estetycznego wyglądu korzystają zarówno panie, jak i panowie. Na szczególną uwagę zasługują paski parciane, które świetnie uzupełniają codzienną, casualową stylizację. Materiałowe propozycje to nie tylko bogata kolorystyka, ale również wysoka jakość, której nie można odmówić dostępnym w PolskaGalanteria.pl elementom galanteryjnym. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu.

Paski parciane od najlepszych producentów

Dostępne w tej kategorii modele paski parciane  to produkty polskiej produkcji. Duża część proponowanych wzorów pochodzi z kolekcji Betlewski, czyli znanego i cenionego producenta galanterii. Wytrzymałość i elastyczność to główne atuty tego typu wyrobów, jednak każdy użytkownik odnajduje w nim inne zalety. Szerokość wyrobu pozwala wykorzystywać go do spodni jeansowych, sztruksowych i innych. Paski dostosowane są do różnych obwodów pasa. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy tabelę pozwalającą na precyzyjne określenie pożądanego rozmiaru. Bogata kolorystyka to oczywiście możliwość stworzenia spójnej stylizacji zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, a użycie wysokiej jakości bawełny to gwarancja długiego użytkowania wyrobu. Zatrzaskowa klamra z ząbkami Betlewski sygnowana jest logo marki.

Gdzie zamówić wysokiej jakości pasek parciany?

Sklep PolskaGalanteria.pl to nie tylko torebki, plecaki, etui czy portfele. W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości paski parciane. Nasze kolekcje polecane są dla najbardziej wymagających klientów, dla których niezwykle ważna jest jakość produktu i atrakcyjna cena. Parciane paski  objęte są gwarancją i pakowane w eleganckie pudełko, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent. Dodatkowo wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, uruchomiliśmy usługę skracania pasków. Dzięki temu każdy zakupiony u nas pasek jest idealny w każdym calu. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, który sprawi, że będziesz czuć się dobrze i wyglądać elegancko.