• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui na paszport

Mimo tego, że w Unii Europejskiej podróżujemy bez konieczności okazywania paszportu, ciągle jest to dokument, który posiada wiele osób. Zwłaszcza tych, którzy podróżują poza kontynent. Ta niewielka książeczka to bardzo ważny dokument, warto więc odpowiednio ją zabezpieczać przed przypadkowym zniszczeniem. Zalanie lub podarcie paszportu podczas pobytu za granicą może okazać się poważnym problemem. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się zawczasu w eleganckie i funkcjonalne etui na paszport.

Najlepszy sposób na ochronę paszportu przed zniszczeniem

Osoby często podróżujące wiedzą, jak ważne jest, aby paszport był w dobrym stanie - pognieciony czy poplamiony może budzić nadmierne zainteresowanie służb granicznych. Standardowy portfel nie jest w stanie zmieścić dodatkowego dokumentu o dość pokaźnych rozmiarach. Nawet jeśli uda się go jakoś wcisnąć, to prawdopodobnie ulegnie nieestetycznym zagnieceniom, a portfel będzie nienaturalnie gruby, przez co straci cały swój szyk. Warto jest więc zaopatrzyć się w etui na polski paszport. Będzie pasowało idealnie do rozmiaru książeczki i zapobiegnie jej przypadkowemu zniszczeniu.

Drugim elementem, o który każdy podróżnik musi szczególnie zadbać, są bilety lotnicze. Bez niech nie można nie tylko podróżować, ale nawet wejść na niektóre części lotniska. Dlatego podróżując, pilnujemy, aby były one dobrze schowane nie tylko, aby ich nie zgubić, ale także, żeby się nie zniszczyły. Linie lotnicze wkładają bilety w tekturowe okładki, ale są one śliskie i może się zdarzyć, że wysuną się przypadkiem i zginą. Oprócz tego te standardowe koperty są dość nieporęczne. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączone etui na paszport i bilet lotniczy. Dzięki temu oba dokumenty są razem i w ten sposób można uniknąć nerwowego przeszukiwania torebki lub kieszeni tuż przed odprawą.

Dodaj szczyptę elegancji każdej podróży

Dawniej podróże wiązały się z koniecznością długotrwałych przygotowań, a często także zabiegania o odpowiednie dokumenty i zezwolenia. Ekwipunek wymagał starannego zaplanowania, a dokumenty otaczano specjalną troską. Obecnie podróżujemy tak często, że straciło to dla nas jakiś nadzwyczajny urok, ale nie znaczy to, że nie można go przywrócić. Dbanie o drobiazgi sprawia, że możemy celebrować każdą chwilę, zwłaszcza podróż. Właśnie takim niecodziennym drobiazgiem jest etui skórzane na paszport. W połączeniu z portfelem, etui na długopisy i okulary utrzymanymi w identycznym stylu można stworzyć elegancki i funkcjonalny komplet galanterii.

Oferujemy eleganckie i funkcjonalne etui, w którym oprócz paszportu, można schować bilety. Może być ono wyposażone dodatkowo w przegródki, w które można włożyć na przykład karty płatnicze czy lojalnościowe. To także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent dla kogoś, kto spędza dużo czasu w podróży. To jeden z takich prezentów, który z pewnością nie wyląduje na dnie szuflady, ale będzie chętnie i często używany. W sklepie Polska Galanteria można kupić nie tylko szykowne etui na paszport, ale także inne elementy galanterii skórzanej, które pomogą stworzyć niepowtarzalny styl.