• Kategorie
  • Szukaj
  • Aktówki damskie i męskie

Wiele osób każdego dnia nosi przy sobie istotne dokumenty. W jaki sposób warto to robić, aby były one zabezpieczone np. przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych i jednocześnie nie pogubiły się? Sprawdź nasze aktówki na dokumenty dostępne w różnych formach oraz rozmiarach i przekonaj się, że przenoszenie ważnych dokumentów, a nawet laptopa może być wygodne. Możesz w nich trzymać nie tylko te większe dokumenty, jak umowy, sprawozdania i wszystko, co wydrukujesz na papierze formatu A4, ale też portfel lub etui, karty i dowód tożsamości. W tej kategorii znajdziesz modne i eleganckie aktówki damskie i męskie, które nie tylko odpowiednio zabezpieczą dokumenty, ale też zapewnią Ci odpowiednią prezencję. Wyśmienicie sprawdzą się w przypadku ważnych dokumentów, których nie chcesz zagnieść, a musisz ze sobą przewieźć. Dzięki naszym teczkom i aktówkom Twoi klienci oraz współpracownicy otrzymają umowy, faktury i oświadczenia w idealnym stanie. Torby na dokumenty przydają się każdemu, nie tylko osobom na wyższych stanowiskach, na przykład podczas załatwiania spraw urzędowych. Zadbaj więc o każdy ważny dokument i miej je zawsze pod ręką, nosząc aktówki.

Aktówka skórzana damska i męska - czym się różnią?

Jak wiele produktów galanteryjnych, także aktówki na dokumenty dzieli się na damskie i męskie. Jest to spowodowane przede wszystkim tym, że tacy klienci poszukują różnych kolorów i formatów aktówek - przykładowo młoda dziewczyna również potrzebuje etui na dokumenty, ale wybierze inne, niż dojrzały mężczyzna. Kobiece torebki aktówki mają np. żywsze barwy, są też delikatniejsze w swojej formie. Dzięki temu doskonale współgrają z kobiecą osobowością, ale też kobiecymi stylizacjami. Propozycje dla panów w zakresie aktówek są surowsze, prostsze i występują w stonowanych, zwykle ciemnych kolorach. Choć teczki aktówki zawsze służą przede wszystkim do przechowywania różnorodnych dokumentów, to każdy robi to inaczej. Panie niemal zawsze noszą ze sobą torebkę, co powoduje, że ich aktówka musi być wygodna, kiedy nie mają zupełnie pustych rąk. Dlatego w naszej ofercie znajdują się aktówki, które można nieść w ręce, ale i założyć na ramię. Mogą one być uzupełnieniem torebki lub ją zastępować. Damskie aktówki mają kilka kieszonek, w których można nosić nie tylko dokumenty, ale również kosmetyki, klucze, portfel i wszystko, co niezbędne. Również panowie włożą klucze i mniejsze dokumenty do aktówki, aby nie musieć chować ich do kieszeni. To bezpieczna i wygodna forma transportu tych niezbędnych przedmiotów, ale jak widać, również wielu innych przedmiotów codziennego użytku.

Nie tylko dla biznesmenów - eleganckie aktówki dla każdego

Aktówki na dokumenty to nieodłączny towarzysz każdego biznesmena, szefa firmy, prawnika, czy lekarza. Wszyscy, którzy potrzebują przenosić wiele dokumentów, używają do tego właśnie teczki - aktówki. A ponieważ są to zwykle osoby poważne, dbające o swój wizerunek, to również od teczek wymagają odpowiedniej prezencji. W naszej ofercie znajdziesz więc eleganckie aktówki, których wykonanie prezentuje najwyższy poziom i jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Znajdź pośród nich teczkę dla siebie - w odpowiednim kolorze, wzorze, a także z taką liczbą przegródek, jaką potrzebujesz. Uwzględniliśmy w asortymencie takie produkty jak m.in. aktówka skórzana, wykonana z doskonałego materiału, odpornego na zniszczenie i gniecenie. Długo pozostaje ona w świetnej formie. Porządne jest też jej wykonanie. Nasze teczki szyte są tak, aby nie powstawały rozdarcia, a szew jest przy tym dyskretny, niemal niezauważalny, aby nie psuć wizerunku aktówki. Z dumą będzie ją nosić każdy. Niezależnie od tego, jaki styl preferujesz i w jakich kolorach aktówek szukasz, u nas znajdzie się dokładnie taka, jakiej chcesz.

Różne odsłony torebki aktówki

Choć torebki aktówki powstały po to, aby przenosić w nich dokumenty, to pełnią też inne funkcje i mają różne rozmiary oraz kształty. Mogą to być małe torebki do noszenia na ramieniu lub całkiem duże teczki aktówki z wygodnymi, mocnymi uszami, które wspaniale leżą w dłoni i sprawiają, że torba z dokumentami nie ciąży za bardzo. Różnego typu paski sprawiają, że możesz nosić eleganckie aktówki tak, jak chcesz. Dzięki temu też łatwiej jest przenosić wiele mniejszych i większych dokumentów. Do swoich potrzeb dopasujesz też zapinanie - na suwak lub klamrę - co sprawi, że zawartość takiej aktówki będzie bezpieczna pod każdym względem. Nie tylko uchronisz dokumenty przed zagnieceniem, ale i wypadnięciem. Oferujemy takie modele jak np. klasyczna aktówka skórzana w różnych stylach. Są wśród nich bowiem torby bardziej nowoczesne, jak i nawiązujące do lat minionych. Znajdź tę, która najlepiej do Ciebie pasuje i ciesz się jej użytecznością każdego dnia!

Przede wszystkim wygoda - aktówki na dokumenty sprawdzą się w każdej sytuacji

Najważniejszymi cechami, jakie musi mieć torba na dokumenty są wygoda i wielozadaniowość. Nasze teczki aktówki pozwalają nosić się na wiele sposobów, a ich rozmiary dopasują się do Twoich potrzeb. Wygodę masz więc zapewnioną w przypadku każdego modelu. A użyteczność? Oferowane przez polskagalanteria.pl aktówki na dokumenty pasują do dokumentów każdej wielkości, a większe z nich są doskonałe do przenoszenia laptopa. Są to przedmioty sztywne, w których cała zawartość jest bezpieczna i nie ulegnie zniszczeniu. A piękny wygląd sprawia, że eleganckie aktówki są pożądane przez każdego. Poznaj bliżej nasze modele, takie jak np. aktówka Elegant dla kobiet w czerwonym kolorze, czy też aktówka CAVALDI wykonana ze skóry naturalnej.