• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ADRIANOSS

Wysokiej jakości portfel to gustowny prezent, a także przedmiot codziennego użytku. Dlatego warto, by był wykonany z najwyższej jakości skóry i cechował się funkcjonalnością. Powinien też mieć design, który odpowiada właścicielowi. Polski producent galanterii skórzanej, firma ADRIANOSS specjalizuje się w szyciu skórzanych portfeli na każdą kieszeń, torebkę czy męską saszetkę. Nasz sklep internetowy Polska Galanteria oferuje starannie wykonany, uniwersalny portfel marki ADRIANOSS, który zachwyca oryginalnością, dzięki zastosowaniu przy produkcji skóry licowej. Klasyczny, prostokątny kształt z odrobiną nowoczesnego wzornictwa, to właśnie to, co wyróżnia ten model.

Portfel to nie tylko dodatek do garderoby, to też funkcjonalny przedmiot, w którym z łatwością przechowasz niezbędne przedmioty w postaci gotówki, kart płatniczych czy dokumentów. Firma ADRIANOSS dba o jakość i funkcjonalność oferowanych portfeli. Komfortowy dostęp do cennych rzeczy w każdym momencie to zdecydowanie największa z zalet prezentowanego modelu.

Ten uniwersalny portfel jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, w sklepie Polska Galanteria mamy model karmelowy, czerwony, czarny i brązowy. Wnętrze portfela wypełnia kieszeń na bilon zapinana na suwak oraz bez prześwitów, dzięki czemu zawartość zawsze pozostaje na miejscu. Kieszeń na banknoty zapinana na nap oraz aż siedem kieszonek na małe dokumenty typu dowód osobisty czy prawo jazdy. Jedno przezroczyste okienko umożliwia z przechowywanie zdjęcia najbliższej osoby.