• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui na okulary

Pomimo dużej popularności soczewek kontaktowych wielu z nas w dalszym ciągu nosi okulary. Niektórzy wolą takie rozwiązanie, a inni z różnych przyczyn po prostu nie mogą nosić soczewek. Modele korekcyjne poprawiają nasz wzrok, a przeciwsłoneczne chronią oczy przed szkodliwym działaniem promieni UV. Jednak nie zawsze mamy je na nosie, dlatego ważne jest odpowiednie ich przechowywanie. Odłożenie na półkę lub szafkę nocną nie zawsze jest dobrym pomysłem. I tutaj z pomocą przychodzi nasz sklep internetowy, w którym znajdą państwo wygodne i poręczne etui na okulary. Doskonale zabezpieczy Wasze „drugie oczy” przed zanieczyszczeniami i zagwarantuje, że okulary zachowają swoje właściwości przez długi czas.

Jak prawidłowo wybrać etui na okulary?

Aby Twoje okulary posłużyły Ci jak najdłużej, warto przed zakupem etui zastanowić się, czego konkretnie potrzebujesz. Po pierwsze - rozmiar pokrowca, który powinien być dopasowany do okularów. Nie może być zbyt duży, aby nie przemieszczały się one wewnątrz, co mogłoby skutkować uszkodzeniem oprawek lub porysowaniem szkieł. Ważne jest, aby wyściółka futerału wykonana była z miękkiego materiały. Jeśli etui nie posiada takiego wykończenia, warto przed zamknięciem w nim okularów schować je do miękkiego woreczka. Kolejną rzeczą jest przeznaczenie etui. Jeśli masz zamiar trzymać w nim okulary tylko na noc albo podczas pracy przy biurku to wystarczy model wykonany z miękkiej skóry, do którego można bez problemu wsunąć złożone okulary.

To rozwiązanie nie będzie jednak praktyczne, jeśli okulary trafią do torby lub plecaka. Warto w tym wypadku zaopatrzyć się w twarde etui, które lepiej je zabezpieczy. W przypadku kobiet stylizacja jest bardzo ważna, dlatego dobór kolorystyczny etui powinien odzwierciedlać wasz indywidualny styl. Może to stanowić nie lada wyzwanie, zwłaszcza że nasz sklep internetowy posiada szeroki wybór różnego rodzajuetui na okulary: skórzane, materiałowe, gładkie, ze strukturą, w modnych kolorach i wzorach. Pamiętaj również o tym, aby etui można było w łatwy sposób otworzyć i zamknąć. Niepotrzebna walka z suwakiem czy zatrzaskiem może uszkodzić okulary.

Idealne etui na okulary dla każdego

W naszym sklepie internetowym znajdziesz etui wykonane przez uznanych producentów na rynku wykorzystujących materiały najwyższej jakości. Jest to praktyczne i wygodne akcesorium, które zdecydowanie ułatwia życie. Modele dostępne w naszej ofercie są nie tylko funkcjonalne, ale posiadają także niebanalny wygląd, dzięki czemu mogą być doskonałym prezentem dla osób noszących okulary. Pokrowce zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale i prezentują się naprawdę doskonale. Do produkcji użyto naturalnej licowej skóry bydlęcej, która jest trwała i miękka w dotyku oraz posiada wysoki współczynnik odporności na niskie temperatury.

Futerały dostępne w naszym sklepie zostały w całości usztywnione, co gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie ich przechowywania. Zastosowano w nich zapięcia na suwak, napy lub magnesy co dodatkowo chroni okulary przed przypadkowym wypadnięciem i uszkodzeniem. Takie etui to nie tylko opakowanie na okulary korekcyjne. Z powodzeniem można w nich przechowywać również szkła przeciwsłoneczne, które w ten sposób zabezpieczone na długo zachowają swoje ochronne właściwości. Eleganckie etui może stanowić uzupełnienie damskiej stylizacji i kolorystycznie współgrać z sukienką czy torebką. Taki futerał warto mieć i dbać o swoje okulary, gdyż to dzięki nim możemy oglądać świat takim, jaki jest.