• Kategorie
  • Parametry
  • Na Dokumenty Małe

Obecnie wiele dokumentów ma format płaskich, plastikowych kart, a większość transakcji odbywa się przy użyciu kart kredytowych, dlatego etui na małe dokumenty staje się coraz popularniejszą alternatywą dla klasycznego portfela. W naszym sklepie internetowym polskagalanteria.pl znajdziesz różnorodną ofertę etui, które są bardzo praktyczne i wygodne w użytkowaniu.


Posiadamy klasyczne modele pionowe oraz poziome. Wszystkie wykonane z naturalnej skóry licowej, która posiada  wysokie właściwości chroniące przed wilgocią i zabrudzeniami, a przy tym jest bardzo przyjemna w dotyku. Skóra, z której wykonane są nasze akcesoria na małe dokumenty jest odporna na niskie temperatury, co przekłada się na jej wytrzymałość. Produkty wykonane z tego rodzaju skóry dają gwarancję wieloletniego użytkowania. Wszystkie oferowane przez nas etui są szyte - nie klejone, dzięki czemu są mocne i trwałe. Zapięcia w postaci solidnego zamka z wygodnym uchwytem oraz mocnych nap sprawiają, że dokumenty są zawsze bezpiecznie zamknięte. Niewątpliwie dodatkowym atutem naszych produktów jest różnorodność wzorów, w których można znaleźć modele klasyczne oraz lakierowane.

 

Skórzane etui dostępne są zazwyczaj w ciemnych stonowanych kolorach. Nasz sklep internetowy polskagalanteria.pl odchodząc od standardów, oferuje różnorodną paletę barw - od klasycznej czerni po piękne odcienie czerwieni i błękitu. Oferujemy modele od znanych producentów galanterii skórzanej, którzy z pasją tworzą akcesoria codziennego użytku. Eleganckie skórzane etui to idealny pomysł na prezent! Zapraszamy do zapoznania się z  naszą pełną ofertą galanterii skórzanej!