• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui na duże dokumenty

Każdy z nas ma takie dokumenty jak dowód osobisty czy prawo jazdy. Jednak noszenie ich luzem w kieszeni lub w torbie może skutkować ich uszkodzeniem, a koszt wyrobienia nowych jest dosyć wysoki. Dlatego warto je w odpowiedni sposób zabezpieczyć, stosując etui na dokumenty. Duże, ale wbrew pozorom bardzo poręczne. Dzięki przestronnemu i wygodnemu ułożeniu przegródek pomieści wszystkie nasze niezbędne dokumenty, a my zyskamy gwarancję, że będą one przez cały czas bezpieczne. Już teraz skorzystaj z naszej oferty i zbierz wszystkie niezbędne dokumenty w jednym miejscu.

Gadżet, który musisz mieć

Posiadamy kilka albo nawet kilkanaście rodzajów dokumentów takich jak dowody osobiste, karty kredytowe i lojalnościowe, wizytówki czy karty magnetyczne umożliwiające wstęp na teren strzeżonych obiektów takich jak biura, czy garaże. Mają niewielki rozmiar, ale łatwo je zgubić, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie zebranie ich w jednym miejscu, tak aby w razie konieczności zawsze były pod ręką. Do tego właśnie przydaje się etui na dokumenty, które dostępne jest w naszej ofercie w wielu różnych modelach i kolorystyce.

W zależności od preferencji można zaopatrzyć się w etui z dodatkową kieszonką na pieniądze, co pozwala wyeliminować konieczność noszenia portfela. Jeśli jednak dokumenty wolimy nosić w kieszeni, warto wybrać elegancki model wykonany ze skóry. Panie bez żadnego problemu mogą swoje etui dopasować kolorystycznie do torebki, dzięki czemu stworzą ciekawe połączenie. Skórzane, duże etui na dokumenty to gadżet, który powinien posiadać każdy. Zawsze jest modny i można go używać w wielu różnych sytuacjach od prostego opłacenia rachunku w restauracji, czy do podpisania ważnej umowy, kiedy niezbędny jest dowód osobisty.

Jakie etui na dokumenty wybrać?

W naszym asortymencie dostępne są modele poziome oraz pionowe w różnej kolorystyce zaczynając od stonowanych brązów i czerwieni, a na wyrazistej czerwieni kończąc. Produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów przez renomowanych producentów takich jak Andrus czy Wilmar. Jest to skóra licowa, która ma właściwości higroskopijne, chroniące zawartość przed brudem i wilgocią. Każde etui jest starannie szyte za pomocą mocnych nici. Taka konstrukcja oraz wykorzystane materiały sprawiają, że posłuży nam ono przez bardzo długi czas. Podstawową funkcją etui jest jego praktyczność, dlatego okład kieszonek został opracowany w taki sposób, aby ułatwić dostępność do poszczególnych dokumentów.

Dodatkowe przegródki z przezroczystymi okienkami pozwalają na umieszczenie w nich dokumentów i okazywanie ich w razie konieczności bez potrzeby wyjmowania ich z etui. Niektóre modele posiadają specjalne zapięcia na zamek lub napy co dodatkowo zapobiega przypadkowemu zgubieniu ważnego dokumentu. Dostępne są modele różniące się od siebie wielkością, co pozwala na indywidualne dopasowanie do ilości posiadanych dokumentów. Mniejsze sprawdzą się w przypadku gdy mamy tylko dowód osobisty i prawo jazdy, natomiast te z dużą ilością przegródek zachwycą posiadaczy znacznej ilości kart lojalnościowych, które można w nich wygodnie posortować. Jeśli wybieracie się za granicę, dobrym pomysłem jest zakupienie paszportówki. Możemy w niej schować wszystkie niezbędne rzeczy takie jak dokumenty czy telefon komórkowy i zawiesić na szyi. Jej dodatkowym atutem jest to, że jest płaska, dlatego można łatwo ją ukryć pod ubraniem, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych dokumentów. Gwarantujemy, że szeroki wybór etui pozwoli na wybranie takiego, które w całości spełni wasze potrzeby.