• Kategorie
  • Parametry
  • Na Dokumenty Duże

Polska Galanteria to sklep internetowy, który oferuje praktyczne akcesoria galanterii skórzanej. Wśród naszego różnorodnego asortymentu oferujemy etui na dokumenty duże, w którym bez problemu zmieści się dowód rejestracyjny pojazdu, ubezpieczenie, paszport czy inne ważne dokumenty. Przechowywanie takich dokumentów w praktycznym etui jest nie tylko bardzo wygodne, ale również bezpieczne.


Proponujemy klasyczne modele pionowe oraz poziome, które dostępne są w naszym sklepie polskagalanteria.pl w różnorodnej ofercie kolorystycznej. Od stonowanych odcieni czerni i brązów po wyjątkową czerwień oraz zieleń. Znajdziesz u nas etui, które łączą w sobie zarówno aspekty wizualne, jak również funkcje praktyczne. Prezentowane modele posiadają dwie lub więcej kieszonek z przezroczystymi okienkami, w których bez problemu zmieścisz dokumenty większych rozmiarów. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe przegródki na mniejsze dokumenty, takie jak dowód osobisty czy karty kredytowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz etui zapinane na zamek, napy lub po prostu składane w formie książki. Różnorodność oferty gwarantuje, że każdy klient znajdzie u nas model, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

 

W naszym sklepie internetowym polskagalanteria.pl znajdziesz etui wykonane wyłącznie z najwyższej jakości skóry licowej, która posiada wyjątkowe właściwości chroniące, szczególnie przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Nasze etui są starannie szyte, a nie klejone, dzięki czemu stają się inwestycją na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz inne akcesoria galanterii skórzanej od największych polskich oraz włoskich producentów.