• Kategorie
  • Szukaj
  • Na Dokumenty Duże

Polska Galanteria to sklep internetowy, który oferuje praktyczne akcesoria galanterii skórzanej. Wśród naszego różnorodnego asortymentu oferujemy etui na dokumenty duże, w którym bez problemu zmieści się dowód rejestracyjny pojazdu, ubezpieczenie, paszport czy inne ważne dokumenty. Przechowywanie takich dokumentów w praktycznym etui jest nie tylko bardzo wygodne, ale również bezpieczne.

Proponujemy klasyczne modele pionowe oraz poziome, które dostępne są w naszym sklepie polskagalanteria.pl w różnorodnej ofercie kolorystycznej. Od stonowanych odcieni czerni i brązów po wyjątkową czerwień oraz zieleń. Znajdziesz u nas etui, które łączą w sobie zarówno aspekty wizualne, jak również funkcje praktyczne. Prezentowane modele posiadają dwie lub więcej kieszonek z przezroczystymi okienkami, w których bez problemu zmieścisz dokumenty większych rozmiarów. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe przegródki na mniejsze dokumenty, takie jak dowód osobisty czy karty kredytowe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz etui zapinane na zamek, napy lub po prostu składane w formie książki. Różnorodność oferty gwarantuje, że każdy klient znajdzie u nas model, który będzie odpowiadał jego potrzebom.

W naszym sklepie internetowym polskagalanteria.pl znajdziesz etui wykonane wyłącznie z najwyższej jakości skóry licowej, która posiada wyjątkowe właściwości chroniące, szczególnie przed zabrudzeniami oraz wilgocią. Nasze etui są starannie szyte, a nie klejone, dzięki czemu stają się inwestycją na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu, w którym znajdziesz inne akcesoria galanterii skórzanej od największych polskich oraz włoskich producentów.

Obecnie każdy posiada kilka, a czasami nawet kilkanaście rodzajów dokumentów, które zwykle chce mieć przy sobie. Oprócz dowodu osobistego i prawa jazdy większość z nas nosi ze sobą karty płatnicze, karty lojalnościowe do różnych sklepów, wizytówki, a także coraz częściej karty umożliwiające wejście do biura czy garażu. Niby nie są duże, ale jednak zajmują miejsce i łatwo je zgubić. Najlepszym rozwiązaniem do ich przechowywania będzie etui na dokumenty, skórzane lub inne, dopasowane do indywidualnych preferencji.

Etui niezastąpione na co dzień

W zależności od pojemności noszonej na co dzień torby możemy kupić etui na dokumenty pokaźnych rozmiarów, wyposażone dodatkowo w kieszonkę na drobne. Takie rozwiązanie z pozwala zrezygnować z klasycznego portfela. Jeśli jednak chcemy nosić dokumenty w kieszeni, warto wybrać eleganckie, kompaktowe etui do dokumentów. Zajmie niewiele miejsca, a pomieści bez trudu dowód, prawo jazdy i najczęściej używane karty. W sklepie Polska Galanteria dostępny jest szeroki wybór etui o różnych wielkościach i kolorach. Bez trudu można dopasować je na przykład do koloru torebki, tworząc w ten sposób zgrany duet. Warto podkreślić, że etui na dokumenty ze skóry to gadżet ponadczasowy, skórzana galanteria nigdy nie wychodzi z mody. Można go swobodnie używać zarówno w sytuacjach nieformalnych, na przykład płacąc za zakupy w sklepie, jak i w tych bardziej oficjalnych, wyjmując dokumenty niezbędne do podpisania ważnej umowy.