• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui na Telefon

 

W dzisiejszych czasach chyba nikt z nas nie wyobraża sobie dnia bez niesamowicie ułatwiającego codzienne funkcjonowanie telefonu komórkowego z dostępem do internetu. To urządzenie umożliwia kontakt ze znajomymi i rodziną, niezależnie od tego, gdzie obecnie się oni znajdują, stały dostęp do informacji i możliwość uwiecznienia chwil za pomocą jednego kliknięcia. Niestety telefony komórkowe, podobnie jak wszystkie inne urządzenia, mogą ulec awarii lub zniszczeniu, szczególnie podczas upadku. Warto zatem odpowiednio dbać o swojego smartfona, kupując do niego odpowiednio dobrane etui na telefon.

Skórzane etui na telefon - czy to dobry wybór?

Większość użytkowników telefonów komórkowych zadaje sobie pytanie, czy lepsze będzie klasyczne i eleganckie etui ze skóry, czy raczej prosty, plastikowy model. Podpowiadamy: ponadczasowa skóra to zdecydowanie lepsze i bezpieczniejsze rozwiązanie. Dlaczego? Przede wszystkim etui ze skóry jest zabudowane ze wszystkich stron. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy telefon spadnie na szybkę z przodu, czy na klapkę z tyłu, będzie o wiele lepiej zabezpieczony przed zniszczeniem. Dodatkową zaletą jest fakt, że niektóre modele etui ze skóry mają także dodatkowe przegródki, w których możesz schować kartę kredytową czy ważne dokumenty. Otoczenie smartfona dodatkowymi elementami pomoże ochronić go podczas potencjalnego upadku. Etui ze skóry zabezpiecza również ekran przed stworzeniem przypadkowych zarysowań na ekranie czy obudowie, co będzie szczególnie istotne, jeżeli lubisz nosić komórkę w kieszeni czy torebce, w której znajdują się także klucze lub inne ostre elementy. Niektóre modele skórzanych etui możesz również przymocować do paska spodni czy kieszonki w torebce dzięki specjalnym uchwytom, co jest sporą zaletą - chroni telefon przed kradzieżą, a poza tym gwarantuje, że nie będziesz tracić czasu na poszukiwanie komórki wówczas, gdy będzie ona potrzebna. 

Jakie etui skórzane na telefon wybrać?

Etui na telefon skórzane powinno przede wszystkim mieć odpowiedni rozmiar, aby telefon swobodnie się do niego zmieścił. Przed zakupem musisz zatem zwrócić uwagę na jego rozmiar. Dobrze, jeżeli będzie ono przynajmniej o centymetr dłuższe i szersze, niż sama komórka. Dzięki temu unikniesz “wpychania” urządzenia na siłę, czy mocowania się z zamkiem, co mogłoby uszkodzić nie tylko telefon, ale również samo etui. Jeśli lubisz nosić telefon w spodniach czy torebce, zwróć uwagę na to, czy etui ma mocowanie umożliwiające przypięcie go do paska spodni czy kieszonki w torebce. Wreszcie, istotny będzie także jego wygląd. Etui może być całkowicie gładkie lub mieć zdobienia czy aplikacje. Przeszycia, kwiatowe motywy czy ozdobne guziczki zdecydowanie usatysfakcjonują wszystkie miłośniczki gustownych i kobiecych gadżetów. Podczas wyboru ważny jest również kolor. W tym przypadku powinniśmy wziąć pod uwagę dwie rzeczy: barwę urządzenia, która powinna w pełni pasować do etui oraz (ewentualnie) kolor torebki, saszetki czy garderoby, jeśli masz zamiar przypinać etui do paska czy szlufki w spodniach. 

Etui na telefon skórzane na prezent

 

Plastikowe modele etui raczej nie cechują się klasą ani nie pozwalają wyróżnić się z tłumu. Z kolei eleganckie warianty wykonane ze skóry najlepszej jakości dostarczone przez najlepszych dostawców nigdy nie wyjdą z mody. To doskonały pomysł na prezent dla każdego użytkownika smartfona - oczywiście pod warunkiem, że wiesz, jaki to model i w jakim jest kolorze. Urodziny, imieniny, święta a może sympatyczny podarek bez okazji? Etui na smartfona zawsze się przyda, a przy tym nie musisz na nie wydać połowy wypłaty dzięki konkurencyjnym cenom w naszym sklepie.