• Kategorie
 • Szukaj
 • Skórzane etui na dokumenty

W sklepie internetowym PolskaGalanteria.pl znajduje się wiele etui ze skóry wykonanych przez polskich producentów. Produkty te są bardzo trwałe i charakteryzują się tym, iż są bardzo długo w dobrym stanie. To elegancka propozycja dla osób, które często noszą przy sobie przedmioty, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia. W sklep podzielono na kilka kategorii etui, co ułatwia odszukanie odpowiedniego przedmiotu szybciej. Etui może stać się praktycznym prezentem dla osoby, która potrzebuje przechować w torebce lub w bagażu wartościowe przedmioty lub dokumenty. Etui wysokiej jakości, które można zakupić w sklepie PolskaGalanteria.pl będzie służyło latami i spełniało swoje najważniejsze funkcję. Skórzane wyroby od polskich marek odznaczają się wysoką jakością, pomysłowością i stylem, który może stać się elementem codziennego designu. Warto posiadać etui, które w sposób łatwy i wygodny zabezpieczy wartościowe przedmioty.

Etui na dokumenty i nie tylko

Każdego dnia nosimy przy sobie mnóstwo przydatnych drobiazgów. Większość osób nie potrafi wyobrazić sobie wyjścia z domu bez dokumentów, a już na pewno — bez kluczy. To tylko dwa podstawowe przykłady przedmiotów, na które przydają się wygodne etui. W dobie rozpowszechnienia płatności bezgotówkowych klasyczny, skórzany portfel coraz częściej zastępuje etui na karty płatnicze. Inne dokumenty, od dowodu osobistego począwszy, także przyjęły formę wygodnych kart o tych samych rozmiarach, co karta płatnicza. Wszystko to sprawia, że rośnie zainteresowanie etui na dokumenty oraz na inne karty do noszenia na co dzień. Oprócz takich specjalistycznych etui sklep polskagalanteria.pl oferuje również etui uniwersalne, dla których łatwo znaleźć własne, indywidualne przeznaczenie. Niezależnie od tego, co ma być w nich przechowywane — etui ze skórki albo innego wysokiej jakości surowca przydaje się w różnych okolicznościach.

Nie tylko dla dorosłych, nie tylko dla dzieci

Takie właśnie są etui od polskagalanteria.pl. Znaleźć tutaj można np. sympatyczne, kolorowe kotki, które stanowią etui z naturalnej skórki na różne drobiazgi. Motyw kolorowego kota wcale nie musi być zarezerwowany dla najmłodszych. Podobnie jak w przypadku portfelików w kształcie kolorowych lisich mordek. Inne pojemne zwierzaki to chociażby skórzane biedronki, niekoniecznie w oczywistym, czyli czerwonym kolorze. Oprócz nich kolorowe etui ze skórki posiadają także inne motywy. Właściwie niemal wszystkie modele wielobarwne należą do etui o charakterze bardzo uniwersalnym. Tymczasem oprócz wspomnianych powyżej etui na dokumenty, etui na klucze itd., polecamy również szereg etui o specjalnym charakterze. Wśród nich znajdują się najczęściej:

 • etui na długopisy i pióra
 • paszportówki na szyję
 • wizytowniki
 • etui na okulary
 • a nawet — piersiówkę w oprawie z ekoskóry itp.

W witrynie polskagalanteria.pl figurują liczne portfele, portmonetki i portfeliki, właśnie w kategorii dotyczącej różnego typu etui.

Etui skórzane

Skórzane etui są zarówno praktyczne, jak i eleganckie. Często można przytwierdzić je do kółka od breloka, na przykład breloka ze sklepu polskagalanteria.pl, ponieważ oprócz typowych wyrobów galanteryjnych oferujemy także inne drobne gadżety, jak na przykład elegancki brelok BETLEWSKI, współgrający z innymi artykułami z asortymentu tej firmy. BETLEWSKI to oczywiście niejedyna marka, jakiej produkty znajdują się na polskagalanteria.pl. Bez względu na to, czy chodzi oetui na dokumenty ze skóry, czy też inne skórzane elementy naszej oferty, niemal wszystkie są produktami najwyższej jakości, z prawdziwej, naturalnej skóry. Wyjątki stanowią na przykład wspomniana powyżej piersiówka, w etui z ekoskóry, jednak jest ona godna uwagi ze względu na nietuzinkowy charakter. Wszystkie etui ze skóry różnią się nieco między sobą. Część spośród nich jest bardziej wytworna, usztywniania i lśniąca. Inne — to etui miękkie, które pasują także do jeansów czy strojów sportowych. Nie są także przesadnie i nadmiernie eleganckie, a w wielu sytuacjach życia codziennego stanowi to atut. W końcu nie każdy lubi i musi chodzić wszędzie w garniturze czy garsonce, z którymi znakomicie komponują się portfele oraz etui skórzane usztywniane, w klasycznych, stonowanych kolorach.

Etui w różnorodnych barwach

Począwszy od klasyki, czyli czerni, brązu czy szarości, w szerokiej ofercie etui na rzeczy wszelakie od polskagalanteria.pl nie brakuje również tych w kolorze khaki, jaskrawoczerwonych i innych modeli. W związku z tym znajdą wśród nich coś dla siebie miłośnicy militariów i innych dziedzin, gdzie podstawą jest kamuflaż, jak i radosne osoby o artystycznej duszy, ceniące sobie kolory, które od razu przyciągają wzrok. Żywe, nasycone barwy można zresztą dowolnie komponować ze strojami oraz gadżetami w kolorach równie intensywnych, jak i z tymi nieco zgaszonymi. Piękne, solidne i zamykane na suwaki etui pozwalają bezpiecznie przechowywać dokumenty oraz drobiazgi, a jednocześnie — wspaniale wkomponowują się w przeróżne stylizacje. Takie etui bywają kupowane jako funkcjonalny gadżet, ale także - są odpowiednie na prezent, pod warunkiem że obdarowujący zna upodobania obdarowywanego i wie jakiego rodzaju etui go ucieszy.

Etui na dokumenty czy wizytownik?

Niezależnie od nazwy te dwa rodzaje etui właściwie coraz bardziej zaczynają pełnić dokładnie tę samą funkcję. Oprócz dowodów osobistych, wizytówek i kart płatniczych mieszczą coraz częściej:

 • legitymacje studenckie
 • karty zawierające bilety komunikacji miejskiej
 • karty biblioteczne
 • karty związane z różnego rodzaju programami lojalnościowymi, ułatwiające korzystanie z usług medycznych itp.

Z każdym rokiem widzimy jak wiele wcześniej obszernych, papierowych dokumentów, zastępowanych jest przez różnego typu karty, np. z chipami, oraz inne elektroniczne nośniki. W związku z tym także etui na dokumenty stają się coraz mniejsze i dzięki temu — wygodniejsze. A co jeszcze można nosić w etui? Wystarczy sprawdzić w sklepie internetowym polskagalanteria.pl!