Karnawał to czas zabawy, a wszyscy wiemy przecież doskonale, że wychodząc na imprezę, trzeba wcześniej odpowiednio zadbać o swój look. Jeżeli nie wiesz jednak, w jaki sposób urozmaicić swoje kreacje skutecznie i bez konieczności głębszego sięgania do kieszeni, koniecznie czytaj dalej. Dziś bowiem postanowiliśmy pochylić się nieco dłużej nad tym, jakie dodatki karnawałowe ze skóry warto mieć w swojej szafie, by wykorzystać je zawsze, gdy nadarzy się ku temu okazja. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom już nigdy nie będziesz spędzać długich godzin przed lustrem, wiedząc natychmiast, jak się ubrać i co ze sobą zabrać zarówno na przyjęcie w gronie znajomych, jak i zabawę w zdecydowanie szerszym składzie. 

Kolorowe paski do sukienki – idealne do urozmaicenia wieczorowej kreacji 

Jesteś kobietą, która w czasie imprezy nie podpiera ścian, lecz lubi szaleć na parkiecie? Zatem musisz przyłożyć jeszcze większą wagę do swojego wyglądu – w końcu na pewno będziesz przyciągać spojrzenia zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Charakteru Twojej stylizacji dodadzą pasujące do niej paski do sukienki. Godne polecenia są szczególnie te skórzane, ponieważ są długotrwałe, a przy tym bardzo eleganckie. Za ich sprawą zdołasz w banalny sposób ożywić swój wygląd, będąc jednocześnie w stanie łatwiej zapanować nad swoją sukienką podczas wykonywania nawet najszybszych piruetów. W czasie karnawału polecamy Ci sięgnąć zwłaszcza po paski w jasnych kolorach, ponieważ idealnie wpasowują się w towarzyszący mu klimat. Radzimy też sięgnąć po modele niezbyt szerokie, by dodawały Ci lekkości niezależnie od tego, jaką rodzaju sylwetkę posiadasz. Jeśli zaś chodzi o marki, których nazwy warto zapamiętać, naszym zdaniem mogą być to: CezMar, COMPLEX, MASSIMO czy PAS-MAX.

Torebki-kopertówki w sam raz na wieczorne wyjście

Udając się na wieczorne party z potencjałem na trwanie do białego rana, dobrze mieć przy sobie odpowiednią torebkę. W końcu gdzieś trzeba umieścić telefon, by po zakończeniu imprezy zamówić taksówkę, schować czerwoną szminkę do szybkiego podkreślenia ust w czasie pobytu w łazience czy też perfumy, by kilkoma psiknięciami roztoczyć wokół siebie trudny do odparcia czar. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się tzw. kopertówki, które nie są, co prawda, zbyt pojemne, ale w ich przypadku to akurat nie ma wielkiego znaczenia. Mają one bowiem przede wszystkim stanowić idealne dopełnienie Twojej kreacji. Dzięki nim poczujesz się jeszcze bardziej kobieco i zabłyśniesz w tłumie, nie czekając zbyt długo na to, aż ktoś zdecyduje się porwać Cię do tańca. Torebki wizytowe ze skóry w jaśniejszych barwach – podobnie jak wspomniane już paski do sukienki – idealnie wpiszą się w karnawałowy klimat, więc to właśnie je radzimy wykorzystać w czasie trwania najbardziej imprezowego okresu w roku.