Wielkimi krokami zbliżamy się do cudownego dnia wszystkich zakochanych. Momentu, w którym nawet najtwardsze serca miękną, a marzenia o wspólnej przyszłości zaczynają się spełniać. 

Zdajemy sobie jednak sprawę, iż dla wielu osób walentynki są również czasem intensywnych poszukiwań prezentów. Z tego powodu wychodzimy Państwu naprzeciw i przedstawiamy pomysły na prezent dla drugiej połówki, które zachwycą ją w tym wyjątkowym dniu.


Portfel ze skóry naturalnej dla kobiety lub mężczyzny

Wiele osób zwleka z zamiarem zakupu nowego portfela przez wiele miesięcy. Jeżeli więc zauważyli Państwo, że portfel drugiej połówki nie spełnia już swoich funkcji, walentynki będą idealnym momentem na jego wymianę w ramach prezentu. 


Każda kobieta z pewnością ucieszy się z klasycznego portfela w kolorze ponadczasowej intensywnej czerwieni. Prezentowany przez nas poniżej model spełnia wszystkie kryteria sakiewki idealnej: jest on pojemny, posiada wiele przegródek na karty kredytowe oraz dokumenty tożsamości, przegródkę na drobne zabezpieczoną suwakiem, specjalne miejsce na zdjęcia najbliższych. Dodatkowo, dzięki swojemu nowoczesnemu designowi stanowi idealne dopełnienie stylizacji.

Serdecznie zapraszamy do zakupu, który będzie możliwy po kliknięciu w link: 

Kobiecy portfel idealny na prezent

Również mężczyźni przywiązują wagę do wyglądu akcesoriów takich jak portfel. Zakup jednego z nich będzie więc idealnym pomysłem, który z pewnością wywoła radość na twarzy ukochanego. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wybrać portfel spośród szerokiej gamy kolorystycznej i rozmiarowej. Portfele męskie dostępne są w wielu odsłonach: pionowym, poziomym, ze skóry naturalnej lub ekologicznej.
Każdy mężczyzna z pewnością doceni tak praktyczny upominek, który posłuży mu przez wiele lat.

Portfel męski mogą Państwo zakupić pod następującym linkiem:

Portfel dla mężczyzny

 

Pasek ze spersonalizowanym grawerem

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele modeli pasków dla kobiet oraz mężczyzn. Aby jednak spowodować, że walentynkowy prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi grawerowania. Na wybranym przez Państwa produkcie (pasku, portfelu, etui) może znaleźć się dosłownie wszystko. Jeżeli zatem chcecie Państwo, aby codzienny artykuł zawsze przypominał o wyjątkowej miłości jaka was łączy, zapraszamy do przesyłania własnych wzorów i wyboru produktu, a my zajmiemy się resztą! 

Usługę grawerowania można zakupić korzystając z poniższego linku: 


Usługa grawerowania na prezent

Wszystkim zakochanym, oraz tym na zakochanie oczekującym, życzymy szczęśliwych walentynek. Mamy również nadzieję, że zakupione przez Państwa prezenty ucieszą Państwa drugą połówkę!