Trendy w modzie ulegają zmianie w kolejno następujących po sobie sezonach, dlatego tak bardzo istotne jest ich śledzenie, by nie wypaść z obiegu. Przyjrzyjmy się tym na nadchodzącą zimę 2021/2022. Zmiany w upodobaniach kreatorów mody i klientów widać szczególnie po dodatkach, takich jak portfele, paski oraz plecaki, które nabywają nowego wymiaru.

Trendy w modzie zimowej - portfele

Jeśli chodzi o portfele, w modzie zimowej hitami będą te w kolorach czerni, czerwieni oraz stonowanego różu. Przykładem produktu, który spełni oczekiwania kobiet względem bieżących trendów, będzie damski portfel w mniejszych rozmiarach, w kolorze intensywnej czerwieni, z zewnętrzną częścią zapinaną na suwak. Gdy decydujemy się zaś na męski portfel, klasyczna czerń doskonale będzie się prezentować z efektownymi wstawkami w kolorach czarnym oraz niebieskim. Miękka w dotyku faktura skóry oraz wysokiej klasy zabezpieczenia, zapewnią wygodę korzystania z takiego portfela, bez względu na sytuację.

czerwony portfel skórzany

Trendy w modzie zimowej - paski

Trendy na zimę 2021/2022 w kategorii pasków nie uległy dużym zmianom w porównaniu do bieżącego stylu. Wśród pasków nadal dużą popularność zdobywają bowiem paski z klamrami, które są uniwersalne oraz doskonale dopasowują się do kreacji oficjalnych, jak i jeansów, czy też bojówek. Możemy wybierać spośród różnych odmian takich pasków pod względem koloru, zastosowanego tłoczenia, czy też wymiarów. Pasek męski lub pasek damski z klamrą, wyprodukowany z wysokiej jakości skóry naturalnej będzie się prezentować doskonale przez wiele miesięcy od rozpoczęcia ich użytkowania.

brązowy skórzany pasek

Trendy w modzie zimowej - plecaki

Plecaki mogą być elegancką alternatywą dla klasycznych toreb i torebek. W modzie 2021/2022 dominować będą style z początku lat 90 XX wieku. Małe plecaki w żywym kolorze staną się w nadchodzącym sezonie prawdziwym must-have wśród mężczyzn i kobiet, którym zależy na podążaniu za bieżącymi trendami. Doskonale będą się one komponować ze stylizacjami utrzymanymi w stonowanych barwach. Barwne plecaki ożywią każdą kreację i przełamią jej monotonię sprawiając, że nasze zimowe ubranie wyjściowe będzie się wyróżniać w tłumie. Stawiając na modne plecaki zamykane magnetycznie na klapę możemy zwiększyć nasze możliwości transportu przedmiotów. W takim plecaku zmieści się nawet laptop o dużych wymiarach. Plecak męski lub damski jest często praktyczniejszym rozwiązaniem dla osób, które w torbie noszą przedmioty przydatne do pracy, czy też na uczelni.

czarny plecak z brązowymi elementami

Trendy w modzie - skąd czerpać wiedzę?

Jak być zawsze w zgodzie z panującą modą? Wystarczy, że przed udaniem się do sklepu z odzieżą i dodatkami sprawdzić, co piszą na ten temat najważniejsze portale internetowe traktujące o modzie. Dobrym rozwiązaniem będzie również zaopatrzenie się w jeden z ostatnich numerów czasopisma na temat mody. W ten sposób bardzo szybko znajdziemy informacje na temat tego, co jest obecnie trendy w modzie i wybierzemy odzież oraz dodatki, które sprawdzą się przy okazjach formalnych i nieformalnych.