Skórzana galanteria nigdy nie wychodzi z mody. Naturalna i ekologiczna skóra prezentują się zawsze elegancko, dlatego także jesienią 2021 warto sięgać po eleganckie torby, portfele oraz paski wykonane z tych szlachetnych materiałów. Stylowa elegancja to dbałość o detale, to od nich bowiem zależy efekt, jaki uda Ci się osiągnąć. Jeżeli masz już ulubioną torbę biznesową, to właśnie teraz warto dobrać pasujący do niej portfel męski

cztery portfele w różnych kolorach

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór portfeli wykonanych ze skóry, mamy portfele w wielu kolorach i fasonach. Z pewnością znajdziesz egzemplarz, który będzie pasował do Twojej torby, tworząc z nią elegancką całość.

Co nowego dla pań na jesień 2021?

W tym roku obok klasycznych torebek i aktówek warto zwrócić uwagę na pomysł, jakim jest plecak skórzany damski. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, po które sięgają coraz chętniej nie tylko nastolatki. Wygodny plecak to doskonałe uzupełnienie casualowej stylizacji, w sam raz na jesienne zakupy lub krótki wypad za miasto.

plecak skórzany w kolorze jasno oliwkowym

Uzupełniając garderobę na jesień 2021, nie można zapomnieć o dodatkach takich jak elegancki skórzany pasek damski.

pasek skórzany damski w kolorze zielonym khaki

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór pasków, które będą wyglądały doskonale w połączeniu z sukienkami i spódnicami lub ze spodniami. W zależności od okazji i preferencji możesz wybierać spośród pasków w wielu kolorach wykonanych ze skóry naturalnej lub z elastycznej plecionki. Obok klasycznych czerni, brązów i beży znajdziesz też paski błękitne, czerwone lub ozdobione deseniem inspirowanym wężową skórą.