11 listopada 1918 roku to szczególny dzień dla Polski, w którym po 105 latach niewoli Polacy odzyskali niezależność.
Dla naszej firmy, mogącej rozwijać się w tym pięknym kraju, to okres szczególnie bliski. Od piętnastu lat wspieramy bowiem Polskich wykonawców wyrobów galanteryjnych, małe rzemieślnicze firmy, oraz lokalne wytwórnie rękodzieła, dostarczając Polakom najlepszej jakości Polskie produkty skórzane z troską o naszą ojczyznę.


Celebrujmy to, co piękne. Doceniajmy to, co własne

Jako Polska, rodzima firma, zdajemy sobie sprawę z podniosłego charakteru dnia jedenastego listopada. Uważamy, iż każdy z nas, lokalnych patriotów, swoją postawą prezentuje osobisty szacunek do ojczyzny. Zachęcamy więc do wspólnego świętowania tego niebywale ważnego momentu.


Polski wyrób- wyjątkowa jakość

Nazwa zobowiązuje! Sklep internetowy PolskaGalanteria.pl ceni sobie szczególnie wyroby Polskiego pochodzenia. Chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka największych firm, których asortyment znajduje się w naszym sklepie. Wierzymy bowiem, że to, co kupujemy, ma znaczenie, a wspierając rodzime firmy, przyczyniamy się do rozwoju naszego pięknego kraju.


MAGRE

Firma Magre funkcjonuje w szczególnie bliskiej nam Bydgoszczy już od 1990 roku. Jej produkty można było znaleźć w naszej ofercie już od początku istnienia sklepu internetowego. W asortymencie tej firmy znajdą Państwo damskie torebki skórzane, plecaki, saszetki oraz torby męskie, a także etui na klucze dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. 


ANDRUS

Portfele marki Andrus są znane z wyjątkowej jakości wykonania w całej Polsce. Firma ta rozpoczęła swoją działalność na początku 1988 roku, posiada więc wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu wyrobów galanteryjnych. Portfele te posiadają ponadczasowy design, który zaspokaja wyszukane potrzeby estetyczne wielu kobiet oraz mężczyzn. Produkty te, to przedmioty długowieczne, o niesamowitej wytrzymałości, które cieszą właścicieli swoim wykonaniem oraz funkcjonalnością przez wiele lat!


PAS-MAX

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu również wyroby firmy zajmującej się produkcją pasków. Z pewnością wiedzą Państwo, iż pasek to wyjątkowy dodatek każdej stylizacji. Oprócz swojego praktycznego zastosowania pełni on również funkcje ozdobne. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo produkty Polskiej firmy Pas-Max, które niewątpliwie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Wyjątkowy produkt na wyjątkową okazję

Na naszej stronie internetowej znajdują się również produkty, które zadowolą najbardziej wyszukane gusta. W naszej ofercie widnieją bowiem wyszukane klamry do pasków, tematycznie związane ze świętem Odzyskania niepodległości, do których zakupu serdecznie zapraszamy!

Klamra Do Pasa Męskiego ORZEŁ

 


Wszystkim naszym klientom oraz czytelnikom dziękujemy za czynne wspieranie Polskich przedsiębiorców dzięki dokonywaniu zakupów w naszym sklepie. 

Życzymy również wszystkim Polakom, aby wzajemne wsparcie oraz szacunek towarzyszyły nam każdego dnia!