Sylwester to doskonała okazja do tego, by wyciągnąć z szafy najlepszą kreację. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby dopasować do niej obuwie i dodatki. Jeśli chodzi o dodatki, szczególnie dobór torebki odpowiedniego rodzaju i koloru oraz z wysokiej jakości materiałów, może sprawić, że będziemy się wyróżniać wśród gości sylwestrowego balu, czy też domówki. Szeroka gama torebek pozwala na stosowanie różnych wariantów.

Rodzaj torebki na zabawę sylwestrową

W przypadku zabawy sylwestrowej bardzo istotne jest dobranie odpowiedniego rodzaju torebki.  Przede wszystkim nie może mieć ona zbyt dużych rozmiarów. Liczy się tutaj zatem praktyczność. W takiej torebce nie nosimy bowiem dużej ilości rzeczy. Wystarczy, że zmieszczą się w nich podstawowe artykuły do pielęgnacji, portfel i telefon komórkowy. Doskonale na Sylwestra sprawdzą się zatem małe torebki damskie na łańcuszku lub na skórzanym pasku, lekkie kopertówki do ręki, czy też listonoszki z ozdobnymi elementami. Jeśli chodzi o torebki na łańcuszku albo skórzanym pasku, niezwykle ważne jest to, by nie zakładać ich przez ramię. Takie torebki kojarzą się wówczas nie z elegancją, lecz bardziej ze sportowym luzem. Dobierając torebkę do kreacji, warto skorzystać z pomocy stylistów.

 

różowa torebka wizytowa

Materiał torebki na zabawę sylwestrową

Przed zakupem torebki na zabawę sylwestrową, powinniśmy się zdecydować na odpowiednią odmianę materiału, z której jest ona produkowana. Jeśli chcemy postawić na rozwiązanie budżetowe, możemy zakupić torebkę ze skóry ekologicznej. Znacznie większą wytrzymałością cechują się jednak damskie torebki skórzane. Takie torebki będą prezentować się doskonale także na kolejnych imprezach, w których będziemy uczestniczyć. Jeśli chodzi o torebki wykonane ze skóry naturalnej, możemy wybierać wśród wielu odmian ze względu na fakturę oraz barwy. Pozwala to na ich doskonałe dopasowanie do niemal każdej kreacji.

Wygląd torebki na zabawę sylwestrową

Bardzo istotne jest to, jak torebka na zabawę sylwestrową prezentuje się pod względem wizualnym. Po pierwsze, powinniśmy zwrócić uwagę na jej barwy. Torebka na zabawę sylwestrową powinna w aspekcie kolorystycznym współgrać z pozostałymi, założonymi na nas rzeczami, a więc z sukienką i biżuterią. W ten sposób uzyskamy oszałamiający efekt. 

Choć często stosowaną zasadą jest dobór koloru torebki do koloru butów, to w przypadku tych sylwestrowych dopuszczalne jest łączenie ze sobą kontrastujących kolorów. Doskonałym tego przykładem są czarne szpilki złamane bielą torebki. Uniwersalnym rozwiązaniem do większości stylizacji sylwestrowych będą natomiast torebki w kolorze czarnym lub też w kolorze skóry. Stosunkowo łatwo można je dopasować do niemal dowolnej sukienki.

czarna torebka wizytowa

Warto oprócz tego zwrócić uwagę na inne elementy torebek dla kobiet. Na Sylwestra można w tej kwestii zaszaleć. Te torebki, które zostały podbite ćwiekami lub też wyposażone w efektownie prezentujące się kamienie, są synonimem luksusu, co wpływa korzystnie na to, jak jesteśmy odbierane przez uczestników sylwestrowej imprezy.