Moda...
Na przestrzeni lat moda ulega zmianie.
Choć często bywa tak że to co kiedyś było modne powraca w świecie nowoczesnym.
Tak samo bywa z portfelami skórzanymi.
Większość z naszych pradziadków czy dziadków korzystało z portfeli skórzanych tzn. Banknotówek.
Banknotówka występuje w dwóch wersjach. W wersji pierwszej banknotówka składa się z dwóch stron zapinanych na nap. Po otwrciu jednej ze stron znajdziemy kieszeń przeznaczoną na drobne monety. Z drugiej zaś znajdziemy kieszeń przeznaczoną na banknoty. Aby banknoty nam nie wypadły zabezpieczone są metalowym drucikiem.
 
Drugi rodzaj banknotówek to te które zapinane są na jeden nap. Gdy odepniemy ten nap znajdziemy kolejny nap i wtedy mamy część na banknoty jak i na monety, niby razem a jednak osobno.
Banknotówki w dzisiejszych czasach są bardzo modne i bardzo praktyczne. Zajmują mało miejsca w naszych kieszeniach. A w razie potrzeby można je schować np. do kieszeni koszuli i nie będą wystawać.
 
Charakterystycznym modelem naszych Dziadków jest słynny porfel Dziadkówka. Bądź tzw.Żabka.
 
Portfel skórzany składa się z dwóch głównych części, które naprzemiennie można otwierać za pomocą nap.
Cały czas mowa o Dziadkach. Ale naszym Babciom też się coś należy.
Sakiewka uniwersalna bo to właśnie o niej mowa 
Charakteryzują się bardzo miękką skórą naturalną. Pomieści ona wszystko co nam potrzebne. Przedstawiony przez nas model ma od spodu przegrode zapinaną na suwak, gdzie możemy np. ukryć pieniążki.
Wracając do czasów nowoczesnych, dzisiejszych. W dzisiejszych czasach moim zdaniem najważniejsze aby portfel posiadał zabezpieczenie RFID. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nikt nie zeskanuje naszych danych z kart bankmatowych. Dzięki czemu nikt nie zapłaci za zakupy naszą kartą bądź nie weźmie kredytu na nasze dane.
W naszym sklepie znajdą Państwo bardzo dużą ilość portfeli właśnie z RFID
 
Portfele damskie Skórzane
Portfele damskie skórzane
 
W naszym sklepie portfele znajdą Państwo od jak najmniejszych rozmiarów tzn. mini portfeli nazwanych przez nas bułeczką.
Do portfeli największych tzw.maxi 
Oferta naszego sklepu stale jest powiększana. Znajdują się portfele zarówno w kolorach klasycznych jak i kolorowych 
Każdy znajdzie coś w naszym sklepie i każdy wyjdzie z tych zakupów zadowolony.

Zatem zapraszamy serdecznie do zakupów. Mamy bardzo bogatą ofertę dotyczącą portfeli. Od koloru do wyboru :) Jest w czym wybierać i przebierać :)