Wiosna już na dobre zawitała w naszych skromnych progach, a wraz z nią pora na coroczne porządki w garderobie. Jak wiadomo, nieodłącznym jej elementem są paski: eleganckie, casualowe, szerokie i węższe, kolorowe oraz klasyczne.
Firmy prześcigają się aktualnie w tworzeniu nowych fasonów pasków, aby sprostać wymaganiom nowoczesnych nabywców. Jaki więc pasek powinien wybrać mężczyzna w 2024 roku?

Przychodzimy z pomocą :) 


Pasek do klasycznych jeansów

Zacznijmy od najbardziej praktycznego paska: idealnego do codziennych aktywności. Pasek do jeansów powinien być przede wszystkim wytrzymały, ale również możliwie wygodny i stylowy. Do spodni jeansowych zalecamy wybór paska z tradycyjną klamrą, która nie będzie grała pierwszych skrzypiec, jednak doda elegancji stylizacji. 

Kolor w tym przypadku również odgrywa ważną rolę. Mężczyźni najczęściej decydują się na wybór paska czarnego w akompaniamencie srebrnej klamry, co zawsze jest właściwym posunięciem, jednak coraz częściej można spotkać mężczyzn prezentujących paski brązowe czy granatowe. 

PASEK DO ELEGANCKIEGO GARNITURU 

Wraz z wiosną, wielkimi krokami zbliża się do nas okres pierwszych komunii Świętych oraz Ślubów i wesel. Wszystkie te okazje wymagają od gości zaprezentowania eleganckich stylizacji; u mężczyzn najczęściej kilku częściowego garnituru, wraz z którym nie może zabraknąć również paska!
Wybór tego akcesorium na tak ważne uroczystości jest nie lada wyzwaniem dla wielu osób, podpowiadamy zatem, na co należy zwrócić uwagę przy jego zakupie. 

Najważniejszą rolę w wyborze paska do garnituru powinna grać kolorystyka. Jeżeli zależy nam na harmonijnym dopełnieniu stylizacji, należy postawić na pasek w kolorze spodni z elegancką, jednak niezbyt zdobną klamrą. 

Jeżeli cały garnitur jest czarny, a zależy nam na niewielkim zwróceniu uwagi na naszą dbałość o szczegóły i gust, możemy wybrać pasek z klamrą nieco bardziej wyrafinowaną, posiadającą zdobienia lub laserowy wzór- niezwykle modny dodatek ;)

Osobom, które chciałyby jednak postawić na mocniejszy akcent, proponujemy wybór paska w kolorze kontrastującym do ubioru. Już od kilku sezonów niezwykle modne są połączenia takie jak: granat i brąz, brąz i ognista czerwień, Bordo wraz z czernią. Nosząc tak wyrafinowany pasek z pewnością zwrócimy na siebie uwagę osób naprawdę znających się na modzie.


PASEK NA PREZENT

Kiedy stoimy przed wyborem prezentu dla ważnej dla nas osoby, często nie myślimy o podarowaniu jej akcesorium takiego jak pasek. To jednak wielki błąd!
Pasek jest bardzo wielofunkcyjnym prezentem, który dodatkowo możemy wzbogacić o wyjątkowy grawer, który z przyjemnością wykonamy na Państwa zamówienie.
Tak spersonalizowany prezent z pewnością będzie cieszył oko obdarowanego przez wiele lat!

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu poradnikowi wybór paska będzie już tylko przyjemnością.
Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty pasków oraz klamer, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowany gust!