Jak co roku przed mikołajkami, każdy rodzic zadaje sobie kluczowe pytanie: Co kupić dziecku, aby wywołać radość na jego ustach? Dzisiaj postaramy się Państwu odpowiedzieć na to trudne pytanie. Pamiętajmy jednak, iż nie tylko dzieci zasługują na drobny upominek tego wyjątkowego dnia. Obdarujmy zatem swoich rodziców, rodzeństwo, oraz drugą połówkę, aby wprowadzić cudowny klimat świąt w nasze życie!

 

Prezent dla najmłodszych

portfel dla chłopca

Oto praktyczny prezent dla chłopca. Aby umożliwić dziecku gromadzenie kieszonkowego oraz pilnowanie własnych wydatków spraw mu parciany portfelik. Posiada on wiele przegródek na takie drobiazgi jak bilety komunikacji miejskiej, czy zdjęcia oraz karty. Portfelik posiada zapięcia na rzepy, co umożliwia bezpieczne przechowywanie oraz bezproblemowy dostęp do pieniędzy. Taki gadżet z pewnością ucieszy małego bankiera.

 

Torebka idealna dla małej modelki 


Torebka Julka

Dziewczynki często marzą o byciu jak ich mamy lub starsze siostry. Chcą ubierać szpilki, sukienki oraz używać kolorowych kosmetyków. Jeżeli jednak chodzi o strój, każda kobieta, nie ważne czy ta mała, czy dorosła, potrzebuje idealnej torebki. Każda dziewczynka z pewnością ucieszy się z możliwości noszenia swojej własnej listonoszki. Proponujemy Państwu zakup małej torebeczki o nazwie Julka z regulowanym paskiem. Produkt ten z pewnością sprosta wymaganiom małej projektantki mody, modelki lub nauczycielki!

Upominek dla ukochanej 

Większość kobiet przykłada dużą wagę do wyglądu, a co za tym idzie- posiada dużą ilość różnorakich kosmetyków. Aby ułatwić swojej wybrance organizację, możesz zakupić dla niej stylową kosmetyczkę, która nie tylko posłuży jej na długie lata, ale również przywoła miłe myśli przy każdym jej użyciu.


Stylowa kosmetyczka


A co kupić mężczyźnie?

Powszechnie wiadomo, że zakup upominku dla mężczyzny to niemała zagwostka. Panowie zazwyczaj mają jasno sprecyzowane potrzeby i nie oczekują typowych prezentów takich jak biżuteria czy element garderoby. Wyjątkiem od reguły jest jednak pasek. Dobrze dobrany, z pewnością ucieszy nawet najbardziej wymagającego mężczyznę. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele 
modeli pasków wykonanych w całości ze skóry naturalnej. Na prezent szczególnie jednak polecamy eleganckiej paski z klamrą samozaciskową, idealne do świątecznych stylizacji. 

Idealny prezent dla mężczyznyMamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom znajdą Państwo prezent idealny dla ukochanej osoby. 

Osobiście przesyłamy Państwu moc najlepszych życzeń z okazji tego wyjątkowego dnia!