Lato rządzi się swoimi prawami, kiedy zaczyna robić się gorąco, nie tylko zakładamy lżejsze ubrania, ale także często zmieniamy torebki i portfele. W czasie wakacji chętniej niż klasyczne torebki czy aktówki nosimy wygodne listonoszki, torby typu nerka oraz różnego rodzaju plecaki. Męskie i damskie elementy galanterii latem częściej niż w pozostałych porach roku mogą wyróżniać się kolorami. Dotyczy to zarówno plecaków, jak i torebek, pasków czy portfeli.

Torebka Skórzana MAGRE (PL) MAGDA Listonoszka Skóra Naturalna JASNE TOFFI

Jeśli szukasz jakiegoś drobiazgu, który pomoże Ci podkreślić wakacyjny styl, możesz sięgnąć na przykład po pasek męski dobrany do letnich spodni. O ile do garnituru zwykle nosi się eleganckie paski wykonane ze skóry, o tyle latem możesz pozwolić sobie na więcej luzu, sięgając po pasek z gumowej plecionki, idealny do dżinsów lub szortów.

Pasek Gumowa Podwójna Plecionka MASSIMO (PL) Super Rozciągliwy 35 mm Klamra Tradycyjna KREMOWY

Stylowe letnie dodatki dla pań

Wiele pań latem zamienia skórzaną torebkę na koszyk lub płócienną shopperkę.

Torebka Damska Filcowa Bertoni (PL) POLO - AISHA
Jeżeli podobają Ci się takie rozwiązania, to warto, abyś uzupełniła je o odpowiednio dobrany
portfel damski. Latem możesz pozwolić sobie na większą dowolność jeśli chodzi o kolory. W naszej ofercie znajdziesz portfele wykonane ze skóry naturalnej i ekologicznej w bardzo dużym wyborze kolorów i wielkości, z pewnością uda Ci się znaleźć taki, który będzie pasował do Twojej letniej torebki.

Portfel Damski WILMAR (PL) Długi Max Klamra Skóra Włoska WIL_P17K RFID

A może stanie się wręcz odwrotnie i to portfel kupisz jako pierwszy? Zobacz naszą kolekcję damskich torebek i wybierz taką, która będzie pasowała do nowego portfela. Nasze kolorowe filcowe torby będą się komponowały doskonale z letnimi kreacjami.