Nadeszły wakacje- czas upragnionego wypoczynku, a wraz z nim, letnich przygód! Bez względu na to, czy wybiorą Państwo górską wycieczkę, wypoczynek nad morzem, podróż autem, pociągiem czy rowerem, bezwzględnie przydatny będzie plecak podróżny dobrany idealnie do Państwa potrzeb. 

Serdecznie zapraszamy na przegląd modeli plecaków idealnych na wakacje 2024!

Plecak na wycieczkę górską

Plecak idealny na pieszą wycieczkę górską musi spełniać bardzo konkretne wymagania. Osoby chodzące po górach zwracają uwagę, iż najważniejsza jest duża pojemność plecaka połączona z jego lekkością. Długi trekking potrafi być wyczerpujący oraz obciążający do organizmu, więc plecak idealny powinien również zapewniać dobrą stabilizację oraz bezpieczeństwo. 

 

Wszystkie powyższe kryteria spełniają plecaki RGL dostępne na naszej stronie internetowej https://polskagalanteria.pl/

Posiadamy w naszej ofercie ponad 20 modeli plecaków podróżnych w bogatej wersji kolorystycznej. Mieszczą one do 20 litrów, posiadają pasy zapinane wokół ciała, które zapewniają stabilizację i odciążają kręgosłup. Ich podszewka dotykająca ciała wykonana jest z oddychającego materiału uzupełnianego pianką dla zapewnienia wyjątkowego komfortu użytkowania. Dodatkowo, plecaki wyposażone są w uchwyt na kijki trekkingowe, butelkę z wodą czy buty. 

Duży Plecak Turystyczny RGL PL011  56 x 34 x 23 [cm] Idealny Do Trekkingu 
Plecak Do Trekkingu

Plecak na wakacje zamiast walizki 

Wiele osób korzystający z popularnych linii lotniczych boryka się z problemem restrykcyjnych wymagań na temat wielkości bagażu. Przekroczenie wymagań wiąże się często ze sporą opłatą podczas odprawy. Wszystkim osobom, które stoją przed wyzwaniem spakowania się na wycieczkę samolotem, polecamy skorzystanie z plecaków podróżnych zamiast walizki.
W naszym asortymencie posiadamy plecaki zaprojektowane wedle wymagań linii Ryanair oraz Wizzair. Korzystając z poniższych produktów mogą mieć Państwo pewność, że odprawa odbędzie się bez najmniejszych komplikacji.


Plecak do samolotu WIZZAIR

Cena- wyznacznik jakości?

Wiele osób przed zakupem zadaje pytanie: Czy drożej znaczy lepiej? Czy produkty droższe świadczą o lepszej jakości? Odpowiadamy: Absolutnie nie! 

W naszej ofercie znajdą Państwo plecaki oraz torby podróżne wysokiej jakości, które wyróżniają się starannością wykonania, ponadczasowym designem oraz niezawodnością w przystępnych, niskich cenach!
Ponadto, na każdy produkt zakupiony w naszym sklepie oferujemy dwa lata gwarancji!

 

Mamy nadzieję, że nasz artykuł będzie dla Państwa drogowskazem do wyboru najlepszego plecaka.
Życzymy Państwu przyjemnych wakacyjnych podróży i beztroskiego wypoczynku!