Oto nadszedł czas jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka: Pierwszej Komunii Świętej.
Tak ważnemu dniu towarzyszą wielkie emocje, obawy, ale również radość i gorący gwar przygotowań!

Powszechnie wiadomo, że ich ważną część stanowi strój- elegancki, podniosły oraz adekwatny do sytuacji. Przy zakupie garnituru lub sukienki, butów, muszki czy rękawiczek dla dziewczynki, oraz innych dodatków należy pamiętać o kluczowym elemencie garderoby jakim jest pasek. 

Odpowiednio dobrany pasek podkreśli bowiem elegancję stroju oraz zapewni komfort podczas tak ważnego dnia.


Serdecznie zapraszamy na przegląd pasków dziecięcych: zarówno tych idealnych dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii, jak i towarzyszących swoim najbliższym w tym ważnym dniu. 


Pasek dla dziewczynki: idealny do sukienki 

Dziewczęce stroje towarzyszące tak podniosłej okazji składają się zazwyczaj ze spódniczki i eleganckiej koszuli lub ozdobnej, jednak eleganckiej sukienki. W obu przypadkach strój ten idealnie dopełni subtelny, wąski pasek.


Naszą pierwszą propozycją jest pasek w kolorze pudrowego różu. Delikatny, z subtelną klamrą, jednak idealnie pasujący do zakochanej w różu dziewczynki. Dopasuje się do sukienki, tworzą wyrafinowany kontrast i podkreślając jej piękno. 

Różowy pasek


Do jasnych stylizacji idealnie dopasują się również paski w pastelowych odcieniach niebieskiego czy kremowego: Pasek niebieski


Pasek kremowyPasek dla chłopca: do garnituru oraz eleganckich spodni

Wybór paska dla chłopca, choć z pozoru prostszy, może okazać się niemałym wyzwaniem. Chłopięce spodnie charakteryzują się bowiem mniejszym rozmiarem szlufek, przez co nie każdy pasek będzie pasował idealnie.
Odpowiedni model powinien stylowo uzupełniać stylizację, jednak nie rzucać się za bardzo w oczy. 

Dla małych chłopców polecamy pasek o szerokości 2,5 lub 3 centymetrów z klamerką tradycyjną. Dla chłopców większych, również tych przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej, polecamy paski z klamrą ząbkowaną lub samozaciskową. Z pewnością doda ona eleganckiego wydźwięku ubiorowi. 

Oto nasze propozycje: Pasek dla chłopca z klamrą tradycyjną


Pasek dla chłopca z klamrą elegancką


Gwarantujemy, że paski dostępne na naszej stronie internetowej zostały wykonane w 100% ze skóry naturalnej. Są to wytrzymałe produkty, które będą służyć Państwu przez długie lata.

Mamy nadzieję, iż nasz poradnik pomógł Państwu w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej zakupu paska.
Serdecznie zapraszamy na zakupy!