Nowy rok oznacza zmiany, nowe postanowienia, wyrabianie nowych nawyków, a dla wielu osób również zmiany w wyglądzie, a co za tym idzie- w sposobie ubioru. Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć Państwu na pytanie dlaczego warto w nowym roku rozważyć zakup skórzanych akcesoriów do swojej szafy.

Zalety skóry naturalnej są tak naprawdę niezliczone. Jest to surowiec pierwotnie występujący już od pokoleń- cieszący oko naszych dziadków i babć.
Bezdyskusyjną zaletą skóry naturalnej jest jej wytrzymałość. Bardzo popularnym aktualnie ruchem proekologicznym jest aktywność zero waste, który opiera się na niemarnowaniu oraz zaniechaniu wyrzucania. Łączy się to oczywiście pośrednio z posiadaniem akcesoriów ze skóry naturalnej! Są one niebywale wytrzymałe, posłużą więc każdemu użytkownikowi przez wiele lat. Kupując wyroby kaletnicze nie jesteśmy skazani na wymianę torebki czy portfela co sezon!

Ekologiczny transport? Oczywiście!
Wyroby powstające z tworzyw sztucznych importowane są najczęściej z innego kontynentu, przez co przechodzą niebywale długą drogę zanim znajdą się w rękach użytkownika. Przy wyrobach skórzanych, które można zakupić w naszym sklepie internetowym, problem ten nie występuje. Znaczna większość torebek, portfeli oraz pasków powstaje w Polsce i produkowana jest przez lokalnych rzemieślników, którzy z pasja chronią obecnie zanikający zawód kaletniczy.

Dzięki wszystkim tym cechom można stwierdzić, iż zakup wyrobów skórzanych jest znacznie lepszym rozwiązaniem nie tylko dla planety, ale również dla naszych portfeli.
Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Państwa do niepodważalnych zalet wyrobów ze skóry naturalnej, zatem poniżej chcielibyśmy przedstawić propozycję kilku produktów, których zakup będzie świetnym, przyszłościowym rozwiązaniem na rok 2024!


Skórzany portfel

Niezaprzeczalnie portfel jest dla większości osób produktem pierwszej potrzeby. Pomimo wypierania tradycyjnych pieniędzy i rozpowszechnienia płatności wirtualnych, nadal potrzebujemy miejsca na przechowywanie dokumentów, kart płatniczych oraz przydatnych akcesoriów.
Portfel ze skóry naturalnej, niezależnie od tego czy jest on damski czy też męski, posłuży każdemu użytkownikowi przez przynajmniej dekadę!
Produktu kaletnicze cechuje wyższa cena od produktów importowanych, jednak mając na uwadze trwałość, zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować w droższe rozwiązanie.


Torebka ze skóry naturalnej

Jak powszechnie wiadomo, spora grupa kobiet uwielbia kupowanie torebek. Jakie jednak spotyka je rozczarowanie, kiedy po kilku założeniach okazuje się, że pasek dołączony do artykułu zaczyna się uszkadzać, a torebkę trzeba zwrócić. Z Torebkami ze skóry naturalnej nie musimy martwić się o uszkodzenia, przetarcia, utratę koloru. Skóra nie kruszeje, a przeszycia materiałów są dokładnie sprawdzane przez pracowników ręcznie wykonujących dany produkt.
Wiele osób martwi się, iż produkty takie będą miały bardzo staromodny wygląd- nic bardziej mylnego! Skóra jest bardzo wdzięcznym materiałem, z którego uszyć można prawdziwe dzieła sztuki. Przemysł kaletniczy wciąż rozwija się i dopasowuje, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.
Przykładem nowoczesnych, ekskluzywnych torebek ze skóry naturalnej są na przykład produkty DANA, które zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta.


Mamy nadzieję, iż udało nam się przedstawić Państwu, dlaczego warto zastanowić się nad zakupem akcesoriów skórzanych dostępnych na naszej stronie internetowej.

Życzymy Państwu miłych zakupów oraz zadowolenia z otrzymanych produktów!