Cienki portfel, tzw. slim wallet, to rodzaj bardzo cienkiego portfela, który w niczym nie odstaje od jego tradycyjnej wersji! Jeśli ciekawi cię, czy zakup takiego portfela to dobry pomysł, sprawdź, jakie modele przygotowaliśmy dla ciebie w naszym sklepie internetowym polskagalanteria.pl! U nas znajdziesz nie tylko modne, skórzane portfele dla pań i panów, ale też torebki i wygodne plecaki, a także inne niezbędne akcesoria warte zainteresowania. Zapraszamy!

W czym cienki portfel jest lepszy od tradycyjnego modelu?

Tradycyjne portfele mają wiele przegródek i kieszeni, w których zmieścisz zarówno banknoty i monety, jak i zdjęcia bliskich czy karty płatnicze wraz z dokumentami. Trzymając wszystko w jednym miejscu taki portfel staje się dość ciężki i gruby. Trzymanie go w tylnej kieszeni spodni powoduje brzydkie odstawanie, a także, co gorsze, wspaniałą okazję dla złodzieja. Slim wallet, cienki portfel to doskonałe rozwiązanie, jeśli zazwyczaj przechowujesz go w kieszeni spodni lub marynarki. Jest on praktycznie niewidoczny dla otoczenia, nie powoduje też nienaturalnego wystawania, a przede wszystkim nie kusi losu.

Cienkie portfele na polskagalanteria.pl

Cienkie portfele bez problemu pomieszczą oprócz pieniędzy i banknotów, dokumenty czy zdjęcia bliskich. Ich specjalna budowa sprawia, że są cienkie, nie zajmują wiele miejsca, dzięki czemu można je trzymać w kieszeni torby, a ponadto są lekkie. Nie ciążą więc nam w torbie czy marynarce przez cały dzień. W ofercie polskagalanteria.pl znajdziesz duży wybór cienkich portfeli, które doskonale spełnią swoje zadanie.

męski portfel skórzany

Męskie cienkie portfele utrzymane są w stonowanych ciemniejszych barwach, głównie czerni i brązie. Są to tradycyjne męskie kolory, pasujące do dosłownie każdej stylizacji i sytuacji. Portfele te wykonane z naturalnej skóry, wyposażone są w dużą ilość pojemnych przegródek. W zależności od wymogów, wybierz portfel zapinany na zatrzask lub tradycyjną klapkę. Wygoda i prostota, a przy tym wykonanie z najwyższej półki, to tylko kilka atutów skórzanych modeli dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Wygoda z posiadania cienkiego portfela

Tradycyjne portfele, o różnych rozmiarach (niektóre damskie portfele bywają większe niż smartfon) zajmują wiele miejsca. Ich gabaryty mogą być nieco problematyczne przy niewielkich rozmiarów torebkach, nie wspominając o wyciąganiu ich w pośpiechu. Slim wallet zmieści się w każdej torebce, nawet w kopertówce! Jego niewielkie rozmiary pozwalają nie tylko na trzymanie wszystkich ważnych rzeczy pod ręką, ale i wygodnie w wyjściowej torebce czy ukrytej kieszeni. W ofercie polskagalanteria.pl oferujemy duży wybór damskich cienkich portfeli, które skradną serca wszystkich użytkowniczek! Wykonane z najwyższej jakości naturalnej skóry, barwione na najmodniejsze kolory portfele, sprawdzą się w każdej sytuacji, a co więcej, będą pasować do każdej torebki i stylizacji.

 portfele w różnych kolorach

Slim wallet jako alternatywa

Jeśli na co dzień korzystasz z dużego portfela, slim wallet może być dobrą alternatywą podczas podróży. Wyjeżdżając, zwłaszcza daleko, część dokumentów czy kart i wizytówek zostawiamy w domu. Slim wallet doskonale sprawdzi się podczas podróży - przechowa to, co najważniejsze, a dodatkowo, sprytnie ukryty, uchroni nas przed kradzieżą.